Na věku nezáleží, záleží na tom, jak jsou lidé sehraní a jak si rozumějí. To si myslí čtenářka Simič. Jak tušíte, její příspěvek je velmi zajímavý.

To je pravda, každý má rád něco jiného... Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Simič, a přeju krásný den.


Krásné pondělní ráno.

Každý z nás je z jiného těsta. Někdo má rád holky, jiný zase vdolky. Někdo je na blondýny, jiný na černovlásky. Někdo má rád holky hubené s žebry jako na radiátoru, jiný upřednostňuje ženské, které mají postavu Věstonické Venuše. Někdo je na starší, někdo na zajíčky. Každý z nás zkrátka hledá to, co mu vyhovuje nejvíc a co mu srdce a mozek káže. Mám známou, která má o dost staršího muže a je s ním šťastná. Druhá známá má muže o hodně mladšího a je naprosto spokojená. Myslím, že ve věku to není. Je to hlavně o tom, že si ti dva rozumí, mají stejné názory, stejná očekávání od života, podobné zájmy a záliby, táhne je to zkrátka k sobě. Někomu holt životní vztah vyjde, jinému ztroskotá. A nesvádějme to na věk. To číslo za to nemůže. Problém je v tom, že lidé mnohdy mezi sebou málo komunikují, jsou málo spolu, neplují životem ruku v ruce. Je jedno, v jakém roce jsou partneři narození. Důležité je, na kolik se cítí duševně, jak jsou spolu sehraní, jak si dokáží zpříjemnit a vzájemně užít života.

Mějte hezký den,

Simič

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne zní: Věkový rozdíl mezi partnery

  • Jaký je podle vás ideální věkový rozdíl mezi partnery?
  • Máte mladšího, nebo staršího partnera?
  • Funguje to?
  • Co si myslíte o tom, když je muž od 20 a více let starší?
  • Chtěla byste mladšího muže?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Za odměnu získá jedna z vás knížku s názvem Drahá Silvie (Dawn Frenchová, nakl. Argo). Je taky o vztazích. :-)

Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin, adresa je jako vždy redakce@zena-in.cz, heslo VĚK. Předem děkuju!

sil

Reklama