Alkohol a štíhlá linie - tohle spojení k sobě nikdy moc nešlo. Ale Cinzano přichází tento fakt změnit! Protože myslí na váš zdravý životní styl, tak Cinzano ve své řadě nabízí variantu Cinzano Extra Dry, kde je snížený obsah cukru. CinzanoNyní se už nemusíte obávat o svůj štíhlý pas a útlé boky a můžete zkusit drink podle názvu stvořený přímo pro linii - Cinzano Dry Line. Dopřejte si svátek i štíhlou linii s Cinzano Extra Dry!

Udržet si postavu aspoň trochu podle vašich představ vám dalo spoustu práce a s tím spojeného odříkání. Nejednou jste si říkala: „Tohle nesmím, na tohle mám chuť, ale nevezmu si...“. Mezi „zakázané“ lahůdky jistě patřila i sklenka alkoholu. Ten váže tuky a to jste vy při jejich odbourávání přece nemohla potřebovat. Tomuto „mučení“ je ale už konec! Cinzano, jedna z nejznámějších světových značek s tradici delší už více než 250 let, na vás myslí. Připravila vermut, který se přesně hodí k vašemu životnímu stylu. V příjemné společnosti Cinzano Extra Dry můžete štíhlou linii udržet docela hravě.

 

Pryč s cukrem

Cinzano Extra Dry - to je lahodná originální chuť. Teď navíc s nejmenším obsahem cukru ve své kategorii. V jeho jedné láhvi je 5x méně cukru než u ostatních vermutů svého druhu. Extra Dry však nadále zůstává chuťově oblé, lehkovážné a lákavé. Je skvělým základem pro některé z celosvětově nejznámějších klasických koktejlů. Výtečné je také smíchané s nealkoholickými nápoji, jako např. Extra Dry Ginger Lime se zázvorovou limonádou (to když chcete trochu hřešit) nebo s trochou šťávy
z limety či limetovým džusem a sodou (pokud si linii chcete udržet). Tuto osvěžující kombinaci vám nabídne drink:

Cinzano Dry LineCinzano

Ingredience:

  • sklenice na long drinky plná ledu
  • 4cl Cinzano Extra Dry
  • soda
  • čerstvá šťáva z citrónu nebo limety
  • citron či limeta a máta jako ozdoba

Ta pravá Itálie

Cinzano Extra Dry se stejně jako ostatní produkty z řady prodává v nových láhvích, na nichž se vyjímá nové logo - více dynamické, moderní a mladé. Vyměnilo zlatou konturu za stříbrnou a získalo plastické prohnutí, ale přesto v sobě uchovává historické dědictví a tradiční hodnoty. Nově je nedílnou součástí loga také slogan: „ta pravá ITÁLIE od 1757“. Proměnou prošla i láhev Cinzana. V nové podobě má více ženské křivky, je tvarově štíhlá a čistá a na nic si nehraje.Cinzano

„Cinzano Extra Dry je moderní a inovativní. Myslí na své spotřebitelky a přizpůsobuje se jejich životnímu stylu,“výstižně shrnuje fakta Regina Netolická, brand manager pro Českou republiku. Všechny dámy, které si Cinzano Extra Dry oblíbily, mají odteď jasno: jde o drink, po kterém se nepřibírá. A takovou zprávu jistě ráda slyší každá žena.

Cinzano Extra Dry stejně jako další výrobky z produktové řady Cinzano koupíte v maloobchodní síti v 0,75 l lahvích za doporučenou cenu 169,- Kč. V průběhu léta je navíc v obchodních řetězcích plánována podpora prodeje Extra Dry a soutěž, ve které spotřebitelky mohou vyhrát svůj oblíbený drink zdarma.

lupa

Reklama