Po úspěšném debutu své první módní kolekce loni na podzim představuje Cindy Crawford jarní trendy, které zároveň představí i jako modelka. Můžete se těšit na modely, které nejen dobře vypadají, ale také se skvěle nosí.

Cindy Crawford se řídí zásadou, že žena se ve svých šatech musí cítit dobře při jakékoli příležitosti. Proto tato supermodelka klade velký důraz na stylovou a současně pohodlnou módu, která provází moderní ženu po celý den.

Pro tuto kolekci čerpala inspiraci v prostředí svého domova – v Kalifornii. „Miluji barvy jara a móda, pro kterou jsou charakteristické lehké materiály a jasné barvy, k jaru bezpochyby patří,“ říká.

Jarní kolekce Cindy Crawford opět představuje neodolatelné módní trendy. Základ kolekce pro jaro/léto tvoří stylové oblečení pro atraktivní a sebevědomé ženy. Pohodlí a dobře padnoucí střih jsou stejně důležité jako materiály, ve kterých se ženy cítí dobře a začínají den se svěžími jarními barvami. V centru stojí tištěné a pestrobarevné vzory v kombinaci s nýtky.

Ve hře je rovněž denim, tentokrát v podobě lehkých letních šatů a jeansové košile ženského střihu. A když se ochladí, budou příjemně měkoučké pletené svetříky nebo kabátky ze směsové bavlny tím pravým, co vás zahřeje. To vše v barvách jara – modré, žluté a bílé. Dalším nepřehlédnutelným kouskem je kožená bunda v motorkářském stylu v barvě vintage šedé, která spolu s topem posázeným ozdobnými cvočky a černým overalem podtrhuje atraktivitu celé kolekce.

Foto: C&A

Čtěteo dalších celebritách, které se daly na módy: