„Cindy posunula vnímání „Sexy Američanky“ z klasické modrooké blondýny na smyslnější brunetu, která okouzluje svými přednostmi: inteligencí, šarmem a profesionalitou,“ říká módní návrhář Michael Klos.

Novou tváří vlasových barev Essential Color značky Schwarzkopf od společnosti Henkel se stala supermodelka světového věhlasu Cindy Crawford.

dokonalé, nádherné a silné vlasy

Dokonalé, nádherné a především silné vlasy této topmodelky ztělesňují dnešní trendy a budou pro spotřebitelky jasnou ukázkou elegance, kvality a nadčasové krásy. Cindy Crawford je také typickou LOHAS spotřebitelkou, která chce po vybraném produktu dokonalý výsledek a také šetrnost k životnímu prostředí. Pečlivě vybrané odstíny Essential Color jsou inspirované samotnou přírodou a jsou bez amoniaku.

cindy

smyslná bruneta

Spojení značky Essential Color se světově uznávanou modelkou Cindy Crawford není náhodné. Cindy svým životním stylem a image zcela odpovídá představě moderní ženy, která se pečlivě stará o své vlasy.

špičkové a blné barvy

Produkty Essential Color reprezentují špičkové a plné barvy. Perfektně kryjí šediny a zaručují dlouhotrvající, intenzivní a jasně zářivé odstíny. Řada Essential Color nabízí paletu patnácti odstínů od přírodně plavého, přes kaštanový a světle zlatohnědý, až po modročerný. Perfektně kryjí šediny a propůjčují vlasům jasně zářivé barvy a příjemný pocit na dotek – a to vše zcela bez amoniaku.

Reklama