Když se výlohy obchodů v září začnou plnit vánoční výzdobou, klepete si nechápavě na čelo, a pak jsou svátky najednou za dveřmi a vy ještě stále nevíte, co nadělíte přítelkyni či manželce pod stromeček. Poznáváte se v tomto scénáři? Možná jste si opravdu nechtěli nechat shánění dárků na poslední chvíli, jen se prostě nedokážete rozhodnout, co by jí udělalo radost. Právě pro vás tu máme zaručený recept na úspěch!

Nepodceňujte správný výběr spodního prádla

prádloNázory na spodní prádlo jako dárek se různí. Polovina mužů se do nákupů tohoto druhu jen hrne, povětšinou proto, že se už nemůžou dočkat, až se jim jejich milenka předvede v novém kousku, druhá se bojí trapasu. Odhadnout velikost a uplatnit správnou míru vkusu totiž může být oříšek. Stále více mužů se však dokáže v nabídce tohoto druhu zorientovat. A to je dobře! Sexy prádlo nebo půvabná noční košilka totiž mohou být nejen krásným, ale také luxusním dárkem. Navíc, co si budeme povídat, dobře zvolené spodní prádlo je dárkem pro dva – potěší přítelkyni i vaše oči.

Proč může kvalitní, dobře padnoucí a atraktivní prádlo ženu ohromně potěšit? Jde přece o luxusní kousek oblečení, na což (jak již víte, pokud jste četli pozorně) ženy slyší, a navíc by si něco takového pravděpodobně samy nekoupily – považovaly by to za plýtvání penězi. Jen o tom to ale není. Darujete-li jí sexy soupravu, bude vědět, v čem by se vám nejvíce líbila a to je neocenitelná informace. Pokud se navíc trefíte do její velikosti a vkusu, určitě si toho všimne a patřičně to ocení. Ženy hledí na detaily. Spodní prádlo je osobním, romantickým dárkem, který se může stát zahájením krásného večera.

Jak na to?

prádloNic nedokáže zkazit sváteční den tak jako nevhodný či nevkusný dárek, případně model, který by více seděl třináctileté sestřenici. A u spodního prádla to platí dvojnásob. Žena vám možná přímo neřekne, že jste se netrefili, ale věřte, že si takový omyl bude hodně dlouho pamatovat. Před samotným nákupem spodního prádla se proto nejdřív vydejte na průzkum jejího šatníku. Alespoň na některém kousku jistě bude uvedena velikost, takže se budete mít čím řídit. Nejste-li si jisti, klidně se zeptejte jiné ženy, která vaši partnerku zná a umí udržet tajemství, jakou velikost by podle ní potřebovala. Ženy mají s výběrem podprsenky mnohem více zkušeností a jejich rada může být neocenitelná.

A jaký styl vybrat? Pokud jste spolu již strávili pár let, pravděpodobně máte o vkusu vaší polovičky představu. Přesto platí několik obecných rad:


1. Nic nezkazíte barvami jako černá a červená, které působí smyslně, zvláště bude-li prádlo v krajkovém provedení. Ženy také rády nosí decentní bílou barvu, křiklavých vzorů byste se měli naopak vyvarovat.

prádlo2. Propracované, kvalitní provedení luxusní značky by mělo být samozřejmostí. Chcete přece ženě naznačit, jak je pro vás neobyčejná. Věnujte jí něco, co by si sama nepořídila.

3. Pokud je vaší partnerce často zima, nekupujte jí termoprádlo, teplé punčochy ani babičkovské kalhotky. Určitě ji potěšíte příjemným župánkem, který zahřeje a současně neubere na atraktivitě.

Máte pocit, že ta vaše na svůdné prádlo není? Ani tehdy to nemusíte vzdávat. Vyberte jí třeba něžnou saténovou košilku. Chcete-li být praktičtí, zamyslete se nad tím, co vaše žena potřebuje. Pokud máte doma fitness maniačku, pravděpodobně v šatníku uvítá novou sportovní podprsenku. Nosí ráda těsné kalhoty a sukně? Pak byste se měli zaměřit na bezešvé spodní prádlo nebo tanga.

Na stránkách se značkovým spodním prádlem Krásné prádlo.cz naleznete také velký výběr plavek. Přiložte k nim letenku k moři a stanete se superhrdinou!

Kabelky a boty jsou sázkou na jistotu

Každá žena miluje oblečení, kabelky a boty, to je známý fakt, starý jako lidstvo samo. Výběr oblečení je ovšem trochu ošemetná záležitost, zvláště upnuté kousky či kalhoty by si člověk totiž měl v ideálním případě vyzkoušet. Zato dárek v podobě nového páru bot, luxusní kabelky a vhodných doplňků je tou pravou volbou i pro partnera – začátečníka, který si ještě netroufne odhadovat správnou velikost oblečení. Samozřejmě, že každá žena má jiný vkus, takže se nedá s určitostí vybrat konkrétní typ kabelky, kterým zaručeně rozehřejete srdce zrovna té vaší. Platí ovšem jistá pravidla, kterými neotřesou ani individuální preference a neustále se měnící trendy.

prádlo

Ať už vybíráte lodičky, kabelku nebo třeba peněženku, první požadavek by měl být na kvalitu. Pokud se ve spolehlivých značkách nevyznáte, kupujte dárek u takového prodejce, s nímž nemůžete udělat chybu. Že byste měli raději sáhnout po lodičkách nebo kozačkách než po teniskách „na lítačku“, se asi rozumí samo sebou. Dále platí, že určitě neuděláte chybu s nadčasovými materiály. U obuvi a kabelek má odjakživa punc luxusu a vytříbeného stylu kůže - a zřejmě to tak ještě hodně dlouho zůstane. V e-shopu s koženou galanterií Krásné kabelky.cz naleznete obrovský výběr značkových výrobků, z nichž se vaše partnerka může těšit dlouhá léta. Jelikož nenakupujete pro sebe, nepotřebujete si nic zkoušet, není proto důvod trmácet se po obchodech.