Pryč jsou doby, kdy kosmetika byla výhradně doménou žen. Ať už je to z jakéhokoli důvodu, současný trend rozhodně ukazuje, že v dnešní době si stále více mužů uvědomuje důležitost péče o tělo. Jejich požadavky na kvalitu a vůni jsou většinou velice vysoké, ale zároveň nechtějí před zrcadlem strávit delší dobu, než je nezbytně nutné.

Jedním ze zásadních kritérií, podle kterých si muži svou kosmetiku vybírají, je i pohodlí, které jim ten který výrobek nabízí. Z tohoto důvodu Schwarzkopf & Henkel přichází s novou řadou módních a účinných přípravků Fa Men ve třech variantách - Easy-Go, Kick-Off a Boost-up. Fa Men nepoznáte, podívejte se blíže!

Pánové již pečují o svůj zevnějšek – pomozme jim k tomu. Nová energie, stimulující svěžest a vnitřní rovnováha – Fa Men úplně k nepoznání.

Součástí každé řady nového Fa Men je antiperspirant ve spreji, tuhý antiperspirant, sprchový gel 2v1 a voda po holení.

Deo přípravky Fa Men jsou vysoce účinné deodoranty (antiperspiranty), se kterými nemá pot žádnou šanci. Mají 24 hodinovou účinnost a obsahují 0 % alkoholu, tudíž jsou i velmi šetrné k pokožce. Vybrat si můžete buď deo-sprej nebo tuhý deodorant, obojí za 74,90 Kč.

Sprchové gely Fa Men jsou určeny nejen pro tělo, ale i pro vlasy, zaručují tedy maximální pohodlí ale i optimální péči o pokožku. Díky nové receptuře, která je obohacena o zvlhčující složky, stopové prvky, provitamin B5, výtažky z ženšenu a hořčíku, se budete cítit osvěženi a plni energie. Orientační maloobchodní cena je 59,90 korun.

Fa Men péče po holení z řady Kick-Off a Boost-up nabízí klasickou vodu po holení s chladivým efektem pro pokožku, zatímco varianta Easy-Go přichází se skutečně převratnou novinkou. Jedná se o inovační dvoufázový balzám po holení, který kombinuje maximální usnadnění použití s optimální péčí. První fáze je tonizující, druhá ošetřující – ač to může znít komplikovaně, použití je velice snadné – obě fáze balzámu jsou prodávány v jedné nádobce, ve které se jednoduše smíchají protřepáním. Tím snadno dosáhnete optimální péče a svěžesti. V maloobchodě jsou k dostání za 139 korun.

Všechny výrobky řady Fa Men jsou k dostání ve třech různých variantách:

  • Easy-Go – osvěžující vůně máty a koření. Tato řada nabízí speciální dvoufázovou vodu po holení. Je určena především mužům „pohodářům“, kteří si se svou každodenní péčí nechtějí dělat zbytečné starosti.
  • Kick-off – mužná vůně pro ty, kteří si chtějí dopřát speciální ranní „nakopnutí“. Ocení ji hlavně aktivní muži.
  • Boost-up – povzbuzující pánská vůně, dodávající energii.

Jaké přípravky používá váš partner? Znáte tyto novinky od Fa? Patří mezi vaše oblíbené? Je pravda, že většinou kupují vůně pro své muže jejich partnerky??? Jak jste na tom vy?

Reklama