Děkujeme za další příspěvek na téma Máj, lásky čas. Poslala nám ho čtenářka s nickem bokul. Proč byl její 1.máj tak trochu rozpačitý?

Milé čtenářky, možná to znáte - čím více se na něco těšíte, tím méně to potom vyjde. Právě proto byl možná můj včerejší první jarní den méně zamilovaný, více uspěchaný a uzlobený.

Jsem šťastnou maminkou a milovanou manželkou, a tak jsem si myslela, že o pusu nebudu muset škemrat. Musela jsem... Vyrazili jsme až po večerníčku hledat rozkvetlý strom. Naštěstí jsme strom našli a oba mí „chlapci“ mne opusinkovali.

Jen je mi tak trochu líto, že ta pusa nepřišla během odpolední procházky, na kterou jsem se těšila, že vyrazíme všichni jako rodina. Nakonec jsem šla sama se synem a tajně jsem si pusinku uloupila už během procházky, když už Davídek spal (takže jsem to měla pojištěné :-) ).

Někdy je člověku smutno z toho, že takováto milá tradice se schová mezi každodenní stres a povinnosti. Každopádně neuschnu a budu doufat, že příští prvomájová pusinka se obejde bez přemlouvání.

Krásný den všem přeje bokul

Tak si to tak neberte, příště se jistě polepší

A co vy, milé ženy-in? Uschnete, nebo neuschnete? Líbí se vám tento prvomájový zvyk? Musely jste si o pusu nenápadně říct, nebo to vašeho partnera napadlo samo? Má pro podobné zvyky pochopení, nebo to bere spíš jako „povinnost?

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

 

Reklama