Letošní datum sice není tak magické, jako to letošní, ale i tak je v něm dost dvojek, a stojí za to si o tomto čísle i datu něco říct.

Čtyři dvojky ve sledu

dvaDvojka je číslo, které symbolizuje citlivost, vnímavost a intuici. Tento den se tyto vlastnosti ještě umocní. Avšak pozor, více dvojek přináší také riziko přecitlivělosti a náladovosti.
Vliv dvojek se silně pojí se znamením Ryb. Citlivá stránka rybiček bude v těchto dnech snadno zranitelná.
Rybičky, pokuste se v dnešní den zůstat v klidu a pohodě, s lidmi, kteří jsou vám milí.

V dnešním datu 22. 2. 2013 jsou ve sledu čtyři dvojky po sobě.
Odložte pro dnešek všechny důležité schůzky(nejedná se to pouze jedinců narozených ve znamení ryb) nechte si je na jindy. Také se vyhněte místům s velkým počtem lidí, ideální stav je čtyři. Ať už rodina nebo přátelé. Případné víkendové nákupy nechejte až na sobotu, nebo na neděli.

Jak strávit dnešní den

Když ne tedy na nákupech, jak strávit dnešní den? Nejlépe s knihou v ruce, s dobrým filmem, anebo v intimitě ve dvojicí (či ve čtveřici :) Dobré je si také zajít do solária nebo do sauny, ovšem pozor, ne ve větším množství lidí.
Pokud máte malé děti, jedno, dvě, není lepší den pro strávení s nimi, než ten dnešní.

Číňané uctívají dvojku jako šťastné číslo - podle čínského přísloví „Dobré věci přicházejí ve dvojicích“. Dvojka je také číslem plodnosti.

Lidé narození v datu s více dvojkami

Lidé narození v datu s více dvojkami mají přirozený dar schopnosti vcítit se do druhých, dar intuice a jemnocitu. Mohou se spolehnout na svůj vnitřní hlas, pokud jde o první dojem. Jsou mírumilovní, chápaví a veselí. Právě proto, že mají pochopení pro druhé, sami velmi oceňují partnerství a nikdy by svého partnera záměrně nezranili.

Pokud mají ve svém datu narození dokonce tři a více dvojek (jedno v jakém pořadí) může u nich docházet v průběhu života k různým změnám nálad, souvisejících se samotou i se společnstí. Zničehonic pocítít touhu po společnosti a z toho zase cítí nepřekonatelnou touhu, zavřít se sami mezi čtyřmi stěnami. Nezlobte se na jejich nálady, pokud vědí, že mají někoho blízkého ve dvojici, jejich nálady brzy ustoupí.

Šťastný dnešní den, ve dvojici či ve čtveřici - přeje Žena-in :-)

Použitý zdroj: Milan Walek, Numerologie v praxi - tajná řeč čísel, nakl. Kosmas, 2000

Přečtěte si také:

 

Reklama