Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka Šárka, která si myslí, že to souvisí s věkem. Že by v mládí byla odvážnější?

Dobrý den, posílám příspěvek k tématu – sex potmě nebo ve světle.

Dalo by se to prakticky shrnout do jedné věty: Čím větší tma, tím větší jsem „dračice“ J

Ne vážně, myslím, že to hodně souvisí s otázkou věku, ne toho, jestli je půlnoc nebo pravé poledne.

Poprvé jsem se milovala venku na trávě, na kostkované dece)) Sluníčko hřálo a „svítilo“. V mládí jsem vůbec neřešila, zda je světlo či tma, neřešila jsem ani kde (s kým, to ano)).

S mým budoucím manželem to bylo poprvé v autě…, a také hřálo „a svítilo“ sluníčko)) A to jsme netušili, že kousek od nás je nějaká chatička, a mohl nás kdokoliv načapat. Jenomže byli jsme mladí a spíš jsme se tomu pak zasmáli.

A dnes? Dnes mu řeknu: zhasni, zatemni a zamkni!

Ale nedávno jsme si udělali s manželem piknik v přírodě. Bylo nádherně, sluníčko, teploučko. Vzali jsme si deku, dobré jídlo a zalezli jsme si stranou, kde nikdo nechodil. Najednou jsme dostali chuť se milovat...ale přece jenom, strach, že někdo půjde kolem nám v tom zabránil. A ještě, že tak. Za pár minut na to, prošla kolem rodinka s dětmi. No to by bylo...

Šárka

No vida, takže ještě není všem dnům konec

Svěříte se nám také s nějakou příhodou, milé ženy.in? Napište nám na dnešní téma. Máte při milování raději tmu, přítmí nebo světlo? Nebo to vůbec neřešíte? Stydíte se za svou nahotu? Byla jste odvážnější víc v mládí, nebo teď? Pamatujete si na své první milování? Chtěla jste tmu, nebo vám nevadilo světlo? A jak je to dnes? Vzbuzuje ve vás přítmí nebo tma větší fantazii? Jak se na to dívá váš partner?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama