Naše milé čtenářky a čtenáři!

 

V počtu více než hojném každý den navštěvujete náš magazín. Váš zájem nás opravdu velmi těší a jsme rádi, že jste v Ženě–in nalezli koutek, kam se rádi vracíte.

A jelikož nám nejvíce ze všeho záleží na Vaší spokojenosti, neustále přemýšlíme, jak náš časopis vylepšit, které témata by pro Vás byla zajímavá, co by Vás potěšilo, pobavilo, o čem byste se chtěli dozvědět…. Zkrátka snažíme se, aby Žena–in byla Vaší  kamarádkou, rádkyní, vrbou a po všech směrech tou nejlepší společnicí.

Abychom mohli toto naše – a jistě i Vaše – přání vyplnit, potřebujeme ale znát i Váš názor. Články, které každý den vycházejí, jsou určeny Vám, našim čtenářkám, a my bychom byli velice rádi, kdybyste každý den našli na Ženě–in něco, co Vás osloví, zaujme a co Vám třeba i tak trochu rozšíří obzory.

V současné době například připravujeme rubriku „Téma týdne“. Vždy jeden týden v měsíci se budeme podrobněji zabývat nějakým problémem. Neznamená, to ale, že byste se v tom daném týdnu nedočetly nic jiného, rozsah magazínu zůstane samozřejmě zachován.

„Téma týdne“ by mělo sloužit k tomu, že se na různé záležitosti, které Vás zajímají, podíváme hlouběji, z více stran, přizveme odborníky a na každý den připravíme článek, který se k danému tématu vztahuje. Na duben například připravujeme první „Téma týdne“, které bude mapovat problematiku týraných žen.

A nyní přichází chvíle pro Vás, milé čtenářky a milí čtenáři.

Rádi bychom Vás vyzvali, abyste nám napsali a sdělili svá přání, výtky, nápady… Abyste se zamysleli nad tím, co byste na Ženě–in chtěli každý den nalézt. Nebráníme se ani kritice. Napište, co Vás v našem magazínu zajímá a co ne a co by podle Vás měla Žena–in obsahovat.

Své připomínky a nápady vztahujte jak k celkovému obsahu magazínu, tak i k nové rubrice „Téma týdne“. Jaká témata Vás zajímají? O čem byste se chtěli dozvědět více? Je něco, co Vás pálí, trápí, těší…nestyďte se a svěřte se.

Všemi Vašimi podněty se budeme zabývat a věříme, že nám pomohou stránky Ženy–in vylepšit, zaktualizovat a tak nějak ušít je Vám, našim čtenářkám a čtenářům, na míru.

 

Děkujeme Vám za spolupráci a věříme, že se nám společně podaří dát Ženě–in takovou podobu, která pro Vás bude příjemná, inspirující, podnětná a milá.

 

Vaše Žena-in

Reklama