shutterstock-1562123176.jpg

Foto: Shutterstock

Snídaně jako na dovolené
Pokud jste zrovna na návštěvě u rodičů, překvapte maminku parádní snídaní. Nemusíte se hned pouštět do palačinek a jiných složitějších pokrmů. Čerstvé croissanty z pekárny nebo ovocný salát se také počítají. K tomu přidejte sklenici džusu a kávu a uvidíte, že mamince vykouzlíte úsměv na tváři.

shutterstock-1911435430.jpg

Foto: Shutterstock

Květiny jsou sázkou na jistotu
Květiny potěší snad každou ženu. Zkuste popřemýšlet nad oblíbenými květy své maminky a buďto kupte kytici v květinářství, nebo jí můžete vytvořit ručně vázaný pugét, ten jistě ocení.

shutterstock-794156656.jpg

Foto: Shutterstock

Napište jí dopis
Možná vás tento nápad překvapil, ale věřte, že když napíšete své mamince dopis, kde jí popíšete, co všechno pro vás znamená a jak ji máte rádi, bude to dárek nad dárky. Dopis si může schovat a ve chvílích, kdy se nemůžete vidět, si jej může znovu přečíst, a rozjasnit svůj den.

shutterstock-1950650605.jpgFoto: Shutterstock

Společné zážitky
Je to sváteční den a v hlavní roli je vaše maminka. Chovejte se k ní tedy jako ke královně a věnujte celý den věcem, které s vámi vždy chtěla dělat. Můžete si udělat piknik, vyrazit na túru, společně vařit, procházet stará rodinná alba nebo si jen tak doma zahrát karty. Od věci není také filmový maraton, kdy si pustíte všechny oblíbené komedie, na které jste se spolu vždy dívaly.

shutterstock-509718262.jpg

Foto: Shutterstock

Překvapte ji krásným dárkem
Každý rád dostává dárky. Zkuste třeba pěkný šperk, vhodnou pečující kosmetiku, parfém, poukázku na masáž nebo třeba výběrovou mletou kávu. Záleží, co má vaše maminka nejraději a jaké má záliby. Věříme, že pro ni nakonec vymyslíte to nejlepší.

shutterstock-232767484.jpg

Foto: Shutterstock

Zdroj: Tiskové materiály ŤULI A ŤULI, Zlaté zrnko

Reklama