Co nás bude čekat na televizních obrazovkách od září? To vám prozradím v dnešním článku. Konkrétně se bude jednat o vaši televizní obrazovku, pokud si tam naladíte TV Nova. Ta si totiž pro vás připravila řadu zajímavých novinek. Od filmů až po zábavné soutěže a reality show. Také se nám vrátí naše oblíbené seriály, jako jsou Ulice, Pojišťovna štěstí, Dr. House a další, a to i s novými díly.

 

Seriály

Jako nový seriál si pro vás TV Nova připravuje Útěk z vězení, což je jeden z nejúspěšnějších seriálů posledních let. Je to velmi napínavý příběh z vězeňského prostředí. Základní linií je osud dvou bratrů, Lincolna a Michaela. Lincoln byl odsouzen k smrti za zločin, o kterém je jeho bratr přesvědčen, že jej nespáchal. Rozhodne se proto k zoufalému činu. Přepadne banku a nechá se uvěznit ve stejné věznici, aby mohl pomoci svému bratrovi i sobě utéct a dokázat jeho nevinnu. Má totiž nastudované plány celého vězení.

Po prázdninové přestávce se také můžeme těšit na návrat Dr. House v druhé řadě stejnojmenného seriálu. Doktor House je vynikající lékař. On a jeho spolupracovníci jsou schopni vyléčit nemoci, nad kterými ostatním zůstává rozum stát. House přistupuje k lékařským případům jako detektiv ke zločinu a záchranu pacienta bere jako poslání. Ovšem je schopen si k pacientům dovolit téměř cokoliv.

Samozřejmě se také můžete těšit na opakování druhé série Pojišťovny štěstí a také její nové pokračování ve třetí řadě. Také se na obrazovku vrátí osudy vašich oblíbených sousedů z Ulice a o Ordinaci v růžové zahradě jsme vás informovali už včera (viz ZDE – klikněte!).

 

Nová reality show
Od 9. září budete moci také sledovat každou neděli novou reality show, která se bude jmenovat Vem si mě!, kde se dvacet vybraných dívek bude před kamerami ucházet o srdce sympatického, svobodného a movitého muže. Ten v průběhu osmi dílů bude moci prostřednictvím různých společenských akcí či setkání ve dvou dívky poznávat a v každém díle v tzv. Obřadu růží vybere ty, které ho nejvíce oslovily. Všechny dámy se během celého natáčení budou pohybovat ve stejném luxusu, ve kterém by se pohybovaly v případě sňatku s movitým princem. Tak některé zažijí cestu soukromým letadlem do exotických zemí, luxusní večeře a mnoho dalších finančně nákladných zážitků. Do finále si „milionář“ vybere jen dvě dívky, z nichž však jen jedna dostane od muže svých snů zásnubní prsten. V devátém, závěrečném díle oba prozradí, zda se rozhodli se vzít.
Pořad bude moderovat Mario Kubec.

 

Filmové premiéry

Kromě nových dílů seriálů a reality show se můžeme těšit i na spoustu filmových premiér. Nova nás například potěší oblíbeným zeleným zlobrem Shrekem, a to hned dvakrát, přičemž druhý díl uvidíme v televizi poprvé. Takže kdo ho nestihl v kině ani na videu, má teď jedinečnou možnost se u tohoto rodinného filmu dobře pobavit.

V našich domácnostech se také jeden večer začnou stahovat pavoučí sítě, protože nás skrze obrazovku navštíví charismatický komiksový hrdina Spider-Man ve svém druhém celovečerním pokračování. Opět se přesvědčíme, jak je náročné žít dvojí život.

Krásné tvářičky, nohy dlouhé až na zem a pas útlý, radost pohledět, ale kdo by si myslel, že to jsou něžné princezničky, šeredně by se spletl. Jedná se o trojku velmi profesionálních agentek, které si říkají Charlieho andílci. Tentokrát to rozjedou Na plné pecky.

Pokud jste si zamilovaly dva mladé smolaře, toužící aspoň po kapičce ženské náklonnosti, můžete se těšit na jejich další dobrodružství. Tentokrát vyměnili snowboard za raft a vyrážejí spolu sjíždět vodu! Tedy se můžeme těšit i na české zastoupení reprezentované filmem Rafťáci.

 

Plno dobré zábavy
A co nás bude čekat ze staré dobré zábavy? Nova si připravuje další Test národa, abychom se samy přesvědčily, jak na to tom jsme. Také se můžeme těšit na maxi porci chytré zábavy, kterou nám bude servírovat Milan Šteindler a Lucie Výborná v pořadu Maxi Clever. A v neposlední řadě se na nás slétnou všichni Čeští slavíci, protože nás čeká 42. ročník prestižní ankety populární hudby.

 

Přeji vám pěknou zábavu za dlouhých podzimních večerů!

 

Sledujete televizi Nova? Máte ráda jejich pořady a filmy, které pro vás připravují? Jaký je váš názor na komerční televizi? Kdybyste vlastnila televizi vy, jaký byste připravovala program?

material a foto: archiv TV Nova

Reklama