Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Ramborka a možná vás bude inspirovat k nějaké žertíku

Dobrý den, zasílám příspěvek k aprílovému tématu:

Nejlepší aprílové žertíky jsou  v zaměstnání. Každý rok nachytám svou kolegyni na údajný balíček,  který má na vrátnici. Jakmile jí sdělím, že má dole balíček, okamžitě pro něj letí. Pak přijde se smutkem v očích tak ji koupím alespoň dortík v kantýně.

Jednou jsme napálily kolegu. Nechaly jsme mu na stole vzkaz, že má okamžitě zavolat panu inženýrovi Čápovi. Zavolal tedy, ale oznámili mu, že pan inženýr je ve výběhu. Daly jsme mu totiž telefonní číslo na zoologickou zahradu. Nebo ještě při studiích jsem měla spolužáka Kohoutka. Kamarád mu zavolal, představil se jako Kuřátko a zeptal se, jestli je doma Slepička.

Letos zkusím něco nového, oběd si přinesu z domova a až kolegyně bude na obědě, oblepím ji kancelář lepícími lístečky. Jako dobrý nápad se mi i zdá vyrobit pár kupónů na slevu do oblíbené restaurace, která bude platit po celý den a nalepit je na nástěnku.

Na internetu jsem našla skvělý aprílový žert. Vnikl díky zpravodajskému programu Panorama britské televize BBC, která v roce 1957 oznámila, že díky mírnému počasí a vyklučení obávaného mola špagetového si švýcarští farmáři užívají nezvykle bohatou špagetovou sklizeň. Záběry ukazovaly švýcarské venkovany jak stahují ze stromů prameny špaget. Britové, kteří zažili přídělový systém za druhé světové války, zaplavili televizi telefonáty s dotazy, jak si mohou vypěstovat špagetovníky.

Ramborka

Fórek s panem čápem znám, ale místo čápa tam byl hroch. Jenomže v ZOO volajícímu napálenému ještě vynadali, že si dělá blbé fóry.

Už jste dneska někoho napálily, milé ženy-in? Napálil někdo vás? Máte nějakou vzpomínku na aprílový žertík? Jste pro podobný druh legrace, nebo se vám příčí? Máte smysl pro humor? I v případě, že je na váš účet? Naletěla jste někomu mimo Apríl? Napište nám. Na vaše historky, příhody a veselé, či trapné nachytávky se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama