Kočky preferují maso a jsou náročné na rozmanitou stravu. A jak se říká, láska prochází žaludkem. U našich koček to platí dvojnásob. Pokud chcete mňoukáčovi ukázat, že vám na něm záleží, naservírujte mu dobrotu plnou masa. Za vřelé přivítání si přece zaslouží jedinečnou dobrotu. Oproti granulím jsou „mokrá“ krmiva více voňavá a atraktivní, protože kočičce mohou připomínat stravu jejího dvounohého spolubydlícího.
5d11e77d3ca4dobrazek.pngNabídněte mu salámky Brit Premium by Nature s vysokým obsahem masa (95 %).  Konzistence masového paté s jemně krájenými droby v kombinaci s losovým olejem a přidaným taurinem dělá ze salámků nejen extrémně lahodnou, ale také zdravou a lehce stravitelnou pochoutku. V jejich složení zcela určitě nenajdete žádné konzervanty ani sóju.
5d11e798cd4eeobrazek.png

Nové salámky Brit Premium by Nature jsou kočičím fajnšmekrům k dispozici hned ve třech různých příchutích: kuře s kachnou, kuře s králíkem a kuře s krocanem pro kastrované kočky. Salámky je možné podávat samostatně nebo jako „vylepšení“ granulek.

A my jsme pro vás připravili soutěž o 5 balíčků s kočičím mlsáním v hodnotě 500 Kč!

Zapojte se do soutěže zde.

Více informací naleznete zde.
5d11e7d54b4e7obrazek.png
 

Reklama