Hledáte vzrušení v milostném životě? Židle a křesla jsou podle amerického časopisu Vogue prý jedním z nejlepších míst, kde provozovat milostný akt. :) A není židle jako židle, například masážní křeslo „odpracuje“ většinu za vás. Berte tento článek jako pobavení a třeba tip, jak si vztah okořenit! Vyměnit postel za jiné místo pro milostný akt nikdy není od věci! :)

1. Křeslo
Luxusní starožitné křeslo potažené kůží v obývacím pokoji, kde si ráda čtete, vám poskytne „při tom“ dostatečný komfort. A výhody? Je velké a oba se do něj pohodlně vlezete.

2. Křeslo s opěrkou na nohy
Skvělá a praktická věc. Křeslo s nožní opěrkou se hodí, když si potřebujete udělat ještě větší pohodlí. Nemyslím ale tu chvíli, sexkdyž si zrovna chcete číst časopis nebo surfovat po internetu. :)

3. Opalovací lehátka
Užijte si trochu legrace během relaxování u bazénu u vás na zahradě, ale pozor, abyste z něj nevypadli. Plážová lehátka bývají vratké. :) Určitě se ale u toho pobavíte. A pozor na zvědavého souseda!

4. Zubařské křeslo
Není jednoduché mít sex v zubařském křesle, teda pokud zrovna nemáte za partnera někoho, kdo vlastní zubařskou ordinaci. Tohle křeslo je velmi pohodelné! Výhody: můžete se tak zbavit traumatu ze zubaře. :)

5. Barová židlička
Jednoduchá barová židle. Na ní moc věcí nevymyslíte, ale je spolehlivá a stabilní.

6. Sedací pytel
Sedací pytel z polystyrenových kuliček je pro sex jak dělaný. Přispůsobí se vašim křivkám. :) Nevýhody: Dejte pozor, nebuďte roztržití, abyste nesjeli pri sexuálních radovánkách na podlahu.

7. Houpací křeslo
Jemné houpání může být jen ku prospěchu. Nevýhody: Může vám přimonínat vaší babičku. A pozor, tyto křesla bývají velmi křehká!

8. Otáčivé křeslo
Má výhodu, že se v něm můžete pohybovat klem své osy! Nevyhody: pozor, ale aby se vám nezatočila hlava!

9. Nafukovací křeslo do vody
Užijete si ho, pokud máte rádi sex ve vodě. Nevýhodou může být zpocená a přilepená kůže na nafukovacím křesle. To pak trochu zabolí. :)

10. Plastová skládací židle
Nevýhody: jednoduchá plastová židle může tlačit a můžete si v ní skřípnout prsty nebo jiné části těla. Poslouží svému účelu, ale existují lepší varianty, na čem si užít sex.

 

 

Reklama