Na jakých základech funguje a co vám nabízí 1. Profesionální šamanská poradna Přístav 69, to si můžete přečíst v této novince. Poradnu vedou Markéta a Pavel Švarcovi, které znáte ze stránek magazínu...

Civilizace šponuje lidskou psychiku na plné obrátky. Pokrok, pohodlí a zdánlivá materiální jistota to jsou pěkné věci, ale co na to lidská duše? Jak se jí v tomto světě žije? Člověk vyšel z přírody a tím, že ji ztrácí, ztrácí i pevnou půdu pod nohama. Civilizace člověku dává ale bere mu mnohé - jistotu sám v sebe, jeho přirozenost, divokost, sílu, ale především čas.

pristav69

V Šamanské léčitelské poradně Přístav 69 čerpáme z tradic, které mají úzký vztah k přírodě a ke všem silám, co jsou ve hře o duši člověka. Můžeme Vás naučit metody, které umožní uvidět celou šíři lidského života a pohled na člověka, jako na toho, který je součást širokého živého celku. Pokud poznáte pravidla, která určují Váš svět, můžete v něm i dobře žít. Ve shodě se sebou samým, s lidmi okolo i s celou Zemí. To vše se můžete naučit na našich seminářích i v poradně. Tak pokud hledáte alternativní přístup, který Vám opravdu pomůže v nemoci, v depresích, ve špatných partnerských i rodinných vztazích, při závislostech nebo při traumatických setkáních se smrtí, jste na správném místě. Dokážeme vrátit Váš život do přirozených kolejí - tj. do míst, kde před lidskou bytostí zcela přirozeně leží štěstí a zdraví.

1.profesionální šamanská poradna Přístav 69

Šaman Pavel a Markéta Švarcovi
www.pristav69.cz

Tel. 775 651 220

Reklama