S potkanem není problém. Je to zvířátko skromné, nevybíravé. Ke žrádlu mu stačí zrní, zeleninka, čas od času kus taveňáku. Občas si i sám přilepší. To když naše puberťačka nechá u klece se svým miláčkem kousky své garderóby. Nedávno si takhle pochutnal na jejím oblíbeném maskáčovém tričku. Zřejmě mu strava nepřipadala dost pestrá, a tak si polepšil. A já vlastně taky. Dcera si od té doby trička, nebudu lhát, že uklízí, ale alespoň je hází někam jinam, kde nepřijdou k úhoně a nejsou tak vidět jako na stole s klecí.

Čtyřnohé štěkající potvory krmím kvalitním Proplanem. Ovšem ony si myslí o té chutnosti zcela něco jiného. Co na tom, že veterináři doporučují... Zřejmě je jim vyváženost stravy a poměr minerálů a vitamínů u... ocásku. A tak na granule kašlou a shánějí si žrádlo, kde se dá. Naposledy si pejsci sehnali z manželova talíře chleba s marmeládou. Byl to jen okamžik, kdy se otočil od stolu a byl bez jídla. A málem jsme byli i bez psů. Už slyším pejskaře, jak říkají, že tohle si nemůže vychovaný pes dovolit. Mají pravdu. My totiž nemáme psy, ale naháče :o), a to je kapitola sama pro sebe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náš kočičí mazlík je rovněž nenáročné zvířátko. Stačí mu psí granule (ty kočičí odmítá), nechce celý krajíc chleba s marmeládou, ale stačí jen ta marmeláda. A ještě je to kamarád k nezaplacení – ten olízaný krajíc kliďánko hodí na zem svým psím kolegům nenažrancům.

Šárkaa


Uáááá! Ti jsou nááádherní :))))! Já prostě tyhle nahaté mazly můžu! :)

Děkujeme za krásné povídání a za nádherné fotky :).

A jak krmíte své mazlíky Vy, ženy-in? Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama