přiznává ve svém příspěvku naše čtenářka s nickem Hanula. Jako mladice byla za mladou vdovu v černém a v dospělosti se obrátila na vizážistu. „Vy jste pozdní léto“, řekla jí a už to jelo...

Vybarvuji se..... čím jsem starší, tím na sobě pozoruji více, že potřebuji nosit jásavější barvy.

Coby mladice jsem se upnula na černou - byla jsem převědčena, že černá mi sluší a že je in.... moje okolí mi černou vyvracelo - vždyť vypadáš jako mladá vdova.

Nicméně já byla hodně dlouho konzervativní a časem jsem přešla na černo-bílou - no řekněte - není to elegantní kombinace? Jednou jsem se dostala do rukou vizážistky - ta kolem mě doslova tančila s různými šátky a jak jí ta pusa jela - vy jste pozdní léto - proboha, jaké barvy to jsou.... z doslechu jsem znala jenom čyři typy“ jaro, léto, podzim, zima a já hned pozdní léto.

Hned mi začala vysvětlovat - zelená, oranžová atd. No tak tyhle barvičky v mém šatníku nebyly. A vizážistka povídala a povídala - málem mě hned vlekla do obchodu (asi své kamarádky), abych nakupovala a nakupovala. To jsem ustála. Tak mi vrazila kartičku s barvama, které jsou přiznivě nakloněny. A přijďte zase - poradím vám, jak s líčením.... nepřišla jsem.

Nicméně se najednou v mém šatníku objevil zelený rolák, oranžová halenka a já byla spokojená. Na černou jsem sice nezanevřela, ale nosím ji málo - přece jen mě ty jásavější barvy oslovily více....

Hanula

Milá Hanulo, tak diagnózu „pozdní léto“ slyším poprvé. Barvy, které vám doporučila, svědčí spíš o podzimu. Zřejmě myslela indiánské léto.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s barvami vy, milé ženy-in?

  • Která barva nesmí chybět ve vašem šatníku? Máte nějakou oblíbenou barvu, ke které se stále vracíte?
  • Mění se věkem váš barevný vkus, nebo zůstává víceméně stejný?
  • Jaký je váš žebříček barevných hodnot. Vyjmenujte tři nejoblíbenější barvy, které nejčastěji nosíte. Dají se mezi sebou kombinovat?
  • Nosíte občas i barvy, které jinak nemusíte? Už jste vyzkoušela (a byla mile překvapená) barvu, kterou jste dříve neměla ráda?
  • Radíte se s někým, nebo vybíráte intuitivně?

Na vaše „barevné“příspěvky se budu moc těšit na adrese:redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Balíček norské kosmetiky Neutrogena

dárek

Reklama