Milionová soutěž s buřinkou se dostává do svého finále.
Soutěž, kterou vyhlásila Stavební spořitelna České spořitelny, probíhá od začátku října.
O soutěž je obrovský zájem.
Přitahuje pozornost jen svými milionovými výhrami nebo je i jinak výjimečná?

Na otázky odpovídá ředitelka marketingu Stavební spořitelny České spořitelny Ing. Tamara Křivková.

Soutěže s milionovými výhrami nejsou zase až tak častým jevem ani u nás v České republice, kde se to soutěžemi jen hemží.
Větší zájem vzbuzují samozřejmě ty, v nichž jde o milionové částky.
To určitě platí i o Milionové soutěži s buřinkou.
Dalším důvodem, proč je soutěž úspěšná, je skutečnost, že lidé mají již jen do konce roku poslední možnost uzavřít stavební spoření s buřinkou za současných výhodných podmínek. Důvodem, proč se lidé této soutěže účastní, nejsou však jen peníze.

Čím je tedy Milionová soutěž s buřinkou výjimečná?
Jako hlavní vidím princip soutěže, který se vztahuje jak na výhru, tak na účast.
Spočívá na jistotě, že v ní vyhraje každý, kdo se jí účastní.
Štěstí je samozřejmě vrtkavé, takže na všechny se milion „nedostane“.
Tady ho však získají hned čtyři hlavní výherci.
Zde bych ale poznamenala, že v soutěžích o milionové ceny je obvykle v „banku“ jen jeden milión korun nebo věc v této finanční hodnotě, ať jde o dům, auto, byt nebo jeho vybavení.

Šance vyhrát milión tak naráz stoupne čtyřikrát?
Je to tak. Rovněž skutečnost, že jde o finanční cenu, je vítanější než věcná výhra v takovéto hodnotě, protože umožňuje výherci se svobodně rozhodnout, jak s výhrou naloží.
Také počet výherců druhé ceny – zlaté pamětní mince dosahuje úctyhodného čísla - jednoho tisíce.
Právě tolik lidí získá hodnotnou věc, kterou si buď ponechá, nebo ji použije jako pěkný dárek. Příležitostí věnovat ho je vždy dost – blížící se Vánoce, narozeniny, promoce, svatby, narození dítěte.

Ostatní účastníci soutěže také nepřijdou zkrátka, čeká je finanční prémie ve výši 500 Kč k předepsané úhradě za uzavření smlouvy o překlenovacím úvěru.

Známe už výherce prvního kola? Kolik bylo nejmladšímu účastníkovi?
V prvním kole soutěže se šťastnými výherci stali paní Marie Vyhnálková z Moravské Nové Vsi a pan Svatopluk Staniek z Dolní Lutyně.
Nejmladší účastnicí se stala holčička z Valašského Meziříčí, a to pouhé tři dny po svém narození. Nejstaršímu soutěžícímu je 93 let.
Vylosováno bylo rovněž 500 výherců pamětní zlaté mince.

Mám radost z velkého ohlasu soutěže a z toho, že mnoho mladých klientů spojuje financování svého budoucího bydlení právě s buřinkou.

Vraťme se ještě k principu účasti v soutěži.
Ano, nejde jen o to, jak jsem již řekla, že každý účastník soutěže vyhraje cenu, ale také o to, že se jí může účastnit každý, ať už je naším klientem nebo se jím nově stane.
Stavební spořitelna České spořitelny tedy dává šanci vyhrát opravdu každému.

Je tím atraktivita soutěže vyčerpána?
Jsem přesvědčena, že k rozhodnutí zapojit se soutěže vedou její účastníky dva další důvody. V první řadě nemusí plnit žádné úkoly, např. vyplnit křížovku, vypočítat příklad, napsat text apod., stačí jen uzavřít smlouvu o stavebním spoření v době konání soutěže, nejpozději do 19. prosince.
Druhým důvodem je novela zákona o stavebním spoření. Uzavřením smlouvy do konce tohoto roku si tak klienti „pojistí“, že stávající výhodné podmínky stavebního spoření si zachovají i do budoucna.

Kde se mohou dozvědět o soutěži a nových podmínkách stavebního spoření více?
Informace rádi poskytneme ve všech pobočkách České spořitelny, poradenských kancelářích Stavební spořitelny České spořitelny nebo telefonicky na číslech 224 309 134 nebo 224 309 179 nebo na internetové adrese www.burinka.cz