64dc96c118d5fobrazek.png

Děti mají neuvěřitelnou schopnost snít a představovat si svou budoucnost plnou možností a dobrodružství. Je důležité podporovat jejich kreativitu a touhu objevovat svět kolem sebe. Zpočátku jsou jasnou odpovědí na otázku „čím bys chtěl být“ princezny a superhrdinové. Postupně se ale jejich vize formují a stejně tak i povědomí o tom, jakou náplň práce mají různá povolání.

64dc96f74cfa0obrazek.png

Že hasič je vlastně takový krotitel ohně, pilot se každý den vznáší v oblacích, kuchař je kouzelníkem barev a chutí a veterinář patron všech chlupáčů i dalších kamarádů z říše zvířat. Sny o budoucnosti hrají významnou roli v tom, jak děti vnímají svět kolem sebe a co si představují pro své vlastní životy. Abychom podpořili jejich tvořivost a fantazii, je důležité dávat jim prostor k vyjádření a pomoci jim rozšiřovat přehled.

Ponořte se do světa fantazie!
Společnost Pritt, známý výrobce bezpečných lepidel pro děti, chce podpořit a rozvíjet jejich kreativitu formou hry a umožňuje jim přenést své snění do reality. Děti v různých věkových kategoriích mohou vytvářet postavičky, které symbolizují jejich snění o budoucím povolání.

64dc972589035blobid0.png

Zajímá vás projekt od Prittu? Mrkněte na krátké video: Čím chcete být, až budete velcí? Pojďte být kreativní s Prittem!

Aby pro děti bylo objevování hrou a zároveň učením se nových věcí, vytvořil Pritt virtuální svět, ve kterém si společně užijete mnoho zábavy. Seznámíte se blíže s „Priťáky“ anebo si vyzkoušíte, jak by vám slušela různá povolání a filtry na Instagramu.  A jak se do světa fantazie dostat? Vytvořili jsme pro vás QR kód.

64dc97d02b3a1obrazek.png

Děti, slepte si své vysněné povolání s lepidly Pritt!
Zábava ale zdaleka nekončí, aby děti mohly vtisknout svým vysněným povoláním podobu, budou si moci vytvořit postavičky malého hasiče nebo veterináře. Stačí si vytisknout, vystřihnout a slepit postavičky, které jsme připravili.


62f0f2c66374bobrazek.pngObrázek HASIČE si můžete vytisknout ZDE.


62f0f2c66374bobrazek.pngLíbí se vám víc práce VETERINÁŘE? Pak si ho stáhněte ZDE.

Spojte svou kreativitu pomocí Lepicích tyčinek Pritt z limitované edice! S tímto lepidlem už nebudete mít starosti, že by se vám rozteklo na nevhodném místě. Vaše děti zůstanou čisté a lepidlo vydrží mnohem déle. Díky inovativnímu uzávěru nezaschne, a to i při častém používání. A co je důležité, je to bezpečné lepidlo speciálně vyrobené tak, aby s ním mohly lepit i malé děti. Skoro všechno v něm pochází z přírody, a tak si můžete být jisti, že vaše děti mají v rukou jen to nejlepší.

Pokud lepicí tyčinka podlehne ochutnávkovému testu nebo se stane drobná nehoda, kdy se lepidlo dostane na ubrus, triko nebo džíny, není třeba panikařit. Podobné situace se stávají často, a proto se lepidlo z tyčinky Pritt snadno odstraní dokonce i za nízkých teplot a vašim dětem neublíží.

64dc9838958f7blobid0.png

Chcete lepení dětem pořádně okořenit? Překvapte je lepicími tyčinkami Pritt v metalickém a lesklém provedení, se kterými je opravdu zábava tvořit! S Prittem můžete spolehnout na to, že spojí papír, karton, fotografie i textil dohromady spolehlivě a s radostí.

Tekutá lepidla i pro náročnější úkoly!
A co se týče náročnějších projektů, i na to má Pritt odpověď. Pokud máte doma malého umělce, který se věnuje složitějším modelům letadel nebo lodí, nebo třeba tvoří postavičky a scenérie ze světa deskových her, nebudete muset váhat. S novými variantami lepidel - Pritt Klovatina a Pritt Gamafix - bude tvoření ještě radostnější a výsledek ještě lepší. Zaručeně pevné lepení a po zaschnutí zcela neviditelné.64dc98410ec44obrazek.png

Látky od papíru po kůži, plasty, kovy nebo dokonce dřevo - Pritt nová klovatina je nádherně čiré tekuté lepidlo, které zanechává jen stopy talentu, ne lepidla. S přiloženými dvěma aplikátory máte vše, co potřebujete pro široké plochy i detailní práci.

Pritt Gamafix je nepostradatelný pomocník pro skvělé nápady doma i ve škole. Snadné nanášení dělá z tvoření opravdovou radost. 64dc985b59d48obrazek.png

Zaujalo vás lepidlo Pritt? Kupujte a objevujte ZDE.

Některé děti se svých snů o povolání nevzdají ani v dospělosti a jiné zase objeví další možnosti a své touhy rozšíří. A tak je to v pořádku, hlavně že snít nepřestanou.
64dc98fb83c7cobrazek.png

Reklama