Zajímavě protichůdné vlastnosti má čtenářka Tana M. Doma je docela jiná, než v práci - co dalšího jsem se o ní dozvěděl z její kabelky, čtěte v této novince...

Další kabelku mi zaslala čtenářka Tana M. Je to skutečně zajímavá osobnost...


Dobrý, krásný den.

Tak jak je celý můj svět skoro virtuální, tak i jedna moje kabelka virtuální. Asi měsíc jsem si vybírala přenádhernou pohádkovou letní kabelku, s kytičkami, s malou beruškou, lodičkou... Krásná letní „Oillily“. Přesně takovou kabelku jsem našla, v luxusním obchodě v centru Prahy. Kabelka byla drahá a tak jsem si řekla, „počkám na slevu“. 4000 korun českých mi připadalo docela dost, za letní kabelku.
Přišli slevy, ale právě tu jedinou mojí vysněnou kabelku neupravili žádnou slevou. V červenci jsem letěla do Amsterdamu, kabelku jsem viděla za polovinu ceny a tak jsem neváhala a kabelky jsem koupila dvě. Jednu pro mojí švagrovou a druhou pro mně.
Podívejte se milé dámy zda kabelka Oilily není nádherná... i když pominu, že cena byla taky stále vysoká. Každá dáma by měla mít pěknou kabelku. Napoví to nejen o jejím charakteru, ale taky o tom jak se žena sama cení.... Hezký den... jdu plavat do Podolí...

kabelka

Tana M.

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Tano M., vy jste velice zvláštní člověk. Na jednu stranu jste hodně cílevědomá, velice moderní žena, která umí prosadit si svou. Ale tahle vaše stránka se vztahuje jen na práci. Zastáváte určitě nějakou důležitou pozici, anebo sama podnikáte, a to velice úspěšně. Ale domov, tam chcete mít pohodu a chcete vypnout, snít si svůj rodinný sen. Váš partner musí být ještě silnější než vy, potřebujete muže, který se vás v tomhle nelekne a dokáže být chlap za jakékoli situace. Nejspíš jste ho i našla nebo najdete, protože jste náročná a vztah s člověkem, který by vás nedokázal ovládnout, byste záhy ukončila. Pletu se?

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama