Dobré ráno, mile čtenářky! Že se v dnešní době můžete stát Miss ledasčeho, už vás asi nepřekvapí. Nás v redakci v posledních dnech zaujala (a docela znechutila) soutěž Miss Kuřačka, jejímž mottem je slogan „Ženy s cigaretou JSOU sexy“.

Organizátoři na stránkách uvádějí, že jde o „v ČR unikátní fotografickou soutěž o nejpřitažlivější kuřačky cigaret“, a údajně „zachycují krásu a půvab žen ve spojení s cigaretou“.

Stránky se dokonce nebojí hlásat, že účast v soutěži je „vhodná i jako první fotomodelingová zkušenost“. Když pominu, že fotky modelek s cigaretou patří mezi vrcholy nevkusu, chtěla bych vidět alespoň trochu perspektivní modelingovou agenturu, která by s dívkou nesoucí fotky, kterými se stránky prezentují, nevyrazila dveře.

„Nejlákavější“ na celé záležitosti jsou ovšem výhry hodné možná tak Miss Homeless (mimochodem, neexistuje už taky nějaká taková?):

  • Korunku Miss
  • Stužku s titulem Miss Kuřačka a logem www.kuracky.cz
  • Karton cigaret dle svého výběru
  • Značkový zapalovač
  • Pozvání na live akci projektu kuracky.cz - konzumace zdarma
  • Hlavní vítězka navíc dar od partnera projektu: Profesionální kuřácký portrét-obraz velikosti 60 x 42 cm (A2) na pravém malířském plátně!

No uznejte, to už se snad i vyplatí začít kouřit!

Nevím, nakolik jde o recesi, zda to autoři stránek a soutěže skutečně myslí vážně. Ať tak či tak, i když jsem kuřačka, nepřijde mi na celé věci nic zábavného, ani čemukoliv/ komukoliv prospěšného.

Co si o soutěži myslíte vy, milé čtenářky?

\sdaydf

Reklama