O nové pomocníky v domácnosti - Cif Power & Shine Na Vodní kámen a Cif Power & Shine Odmašťovač - byl u nás v redakci velký zájem, a tak vám přinášíme pokračování našeho testování.

Kristína Vodičková

Bydlím sama a byt nemám zatím nijak moderně zrekonstruovaný, takže většina vybavení už je trošku staršího data. Úklid a čištění této výbavy je trochu složitější a myslím si, že nikdy nedosáhnu výsledku, jako u nového umyvadla nebo varné desky. Každopádně jsem ráda, že jsem to mohla zkusit s Cifem.

První jsem se pustila do umyvadla, které potřebuje čistit často, což znáte asi každá. Musím říct, že vodní kámen je u mě dost vidět a to stačí dva dny umyvadlo nečistit. Z Cifu jsem nadšená, protože stačilo nastříkat, nechat minutku působit a když jsem to hadříčkem stahovala, tak se všechno blýskalo. Oceňuju rychlost a výsledný efekt na jedničku s hvězdičkou. Takové produkty doma jednoduše potřebuju.

koupelna

Druhý Cif - Power & Shine Odmašťovač- jsem zkoušela na varnou desku, která si opravdu odžila svoje. Čistím ji často, ale i tak už dlouho nevypadala tak pěkně jako po Cifu. Stejně rychlý proces jako v koupelně a stejně krásný efekt. Nedokážu jinak, než že jsem spokojená a během dneška se chystám na sprchový kout a dřez v kuchyni. To vypadá, že na víkend si budu moct pozvat mamku, abych dostala pochvalu za úklid. :D

kamna

Vendula Kubalíková

V naší městské části je opravdu tvrdá voda. Kombinace vodního kamene a tmavé nerovné dlažby je pro úklid přímo vražedná. Nehezké mapy naší koupelnu provází téměř od začátku. Přípravků jsem vyzkoušela mnoho, s vodním kamenem si téměř neporadily, a to i přesto, že jsem je nechávala působit delší dobu a teprve poté se pouštěla do boje s bílými skvrnami. Cif Power & Shine Na Vodní kámen obstál se ctí. A vlastně víc než to. Zhruba po pěti minutách a troše úsilí šly stopy slušně dolů. Palec nahoru.

sporaka Ven

Ach, jak nerada já umývám sporák. A dělám to, bohužel, docela často. Manžel docela rád vaří, výsledky jsou skvostné, ale čistota sporáku vezmu vždy za své…Nerezové plynové vařiče nejsou na čištění zrovna praktické. Cif Power & Shine Odmašťovač stačilo nastříkat a utřít, žádné zbytečné drhnutí. Obrázky jsou toho důkazem. Řidší pěnu by někdo mohl považovat za mírné mínus, ale na tokových věcech moc nelpím. Plusem je pro mne možnost otočení uzávěru a „zamčení“ trysky. Nešikovné dětské prstíky tak doma nezpůsobí neplechu.

Cif

Čtěte naše články:

Více na www.cif.cz.

Reklama