Značka Cif, jejíž přípravky jsou známé svou čisticí silou a péčí o povrchy, přichází v červnu s další novinkou. Nový Cif Nerez s obsahem lešticí formule dokonale a beze šmouh vyčistí všechny nerezové spotřebiče a doplňky ve vaší domácnosti. Díky novému čističi Cif Nerez bude každý úklid nerezových povrchů mnohem snazší. Cif Receptura přípravku je navržena tak, aby vyčistila a vytvořila ochranný film, který přilne k povrchu a zabrání vzniku dalších skvrn i otisků prstů.

 

Cif Nerez v sobě spojuje čisticí sílu a zároveň jemnost k povrchům. Receptura Cif Nerez zajišťuje vyšší účinnost proti nečistotám, běžným skvrnám či otiskům prstů, čištěný povrch navíc vyleští. Láhev s praktickým rozprašovačem usnadňuje aplikaci a použití například na svislé povrchy. Péče o nerezové materiály od dřezu a baterií přes spotřebiče či nerezové nádobí je nyní snadnější. Cif Nerez díky exkluzivní lahvi v kovové barvě v obchodě určitě nepřehlédnete.

 

Použití je velice snadné. Stačí nastříkat, nechat pár vteřin působit a poté setřít vlhkou houbičkou a opláchnout. Nejlepší variantou je použití ekologických celulózových houbiček značky Scotch-Brite, které jsou určeny speciálně na nerezové povrchy. Pro ještě lepší výsledek po opláchnutí vysušit a vyleštit. Nerezová digestoř či jiné kuchyňské spotřebiče jsou jako nové - čisté a zářivě lesklé. Před použitím pečlivě přečtěte návod k použití, údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

 

Doporučená maloobchodní cena: 109 Kč (balení 500 ml)

 

Více informací o značce Cif se dozvíte na www.cif.cz.

 

 

Pozor soutěž!

 

Chcete Cif Nerez vyhrát a vyzkoušet? Pak se zapojte do naší soutěže!

 

Reklama