Značka Cif přichází na trh se známým pomocníkem na všechny druhy povrchů – Cif Cream s mikročásticemi. Díky své osvědčené kvalitě a unikátnímu složení vám ušetří namáhavou práci a bude pečovat o povrchy ještě účinněji. Obsahuje miliony mikročástic, které pronikají přímo dovnitř skvrn a šetrně je odstraňují od povrchu.

 

Krémové čisticí prostředky řady Cif Cream jsou vysoce účinné a zároveň velmi šetrné ke všem druhům povrchů v domácnosti. Díky své krémové konzistenci a vysoké účinnosti odstraní i zašlou špínu, aniž by poškodily povrch. Poradí si efektivně a rychle s odolnou špínou v kuchyni, koupelně a celém domě, včetně zahradního nábytku či venkovního grilu. Cif Cream s mikročásticemi je zárukou dokonalé čistoty a méně drhnutí.

 

Cif Cream s unikátním složením obsahuje miliony mikročástic, které díky technologii proniknou přímo do skvrn, a odstraní tak i nečistoty jako je připálené mléko, omáčky, mastnota a skvrny od čaje. Varianty Cif Cream (v bílé barvě), Cif Lemon Cream (ve žluté barvě) jsou vhodné pro snadné čištění zašlé špíny, odstraňují mastnotu a vodní kámen.

Zelená varianta Cif Bleach Cream je obohacena o aktivní bělicí přísadu, která odstraní i zaschlé stopy například po kávě, víně, čaji nebo barvě na vlasy. Jeho abrazivní schopnosti vrátí bílou barvu vašemu sporáku nebo vybavení koupelny.

Připečené nečistoty na sporáku? Připáleniny v pánvi nebo v hrnci? Usazeniny od čaje? Nejen na tyto otázky vám dá odpověď známý pomocník Cif Cream s mikročásticemi. Díky efektivní síle mikročástic je vaše námaha minimální a povrch zůstává čistý a krásný!

 

Vyberte si ze dvou velikostí 500 ml a 250 ml a ze tří variant – Cif Cream (v bílé barvě), Cif Lemon Cream (ve žluté) a Cif Bleach Cream (v barvě zelené).

 

 

Doporučená MOC:       250ml              37,40 Kč

                                   500 ml 65,00 Kč

Více informací o značce Cif se dozvíte na www.cif.cz.