Úklid se neřadí mezi činnosti, které bychom dobrovolně vyhledávali a užívali si je. Když se však k úklidu přidá účinný pomocník, na kterého se můžete spolehnout, oceníte úlevu a jste ráda, že vám jde úklid pěkně od ruky.

Přípravky, které vám chceme doporučit, jistě znáte. Jsou to krémové abrazivní přípravky od značky Cif. Určitě jste někdy doma potřebovali zlikvidovat zašlou špínu, zacákanou varnou desku nebo desku sporáku. Pokud doma vaříte, jistě jste potřebovali odstranit zaschlé zbytky potravin a jídla, připečené zbytky či tuk a mastnotu, která ulpěla na dlaždicích v kuchyni po smažení. Také jistě pravidelně myjete odpadkový koš a víte, jak se dokáže zašpinit víko.  Zašlou špínu a nečistotu však nenajdeme jen v kuchyni.

Čas od času je nutné omýt dětem hračky, plastové sportovní náčiní jako jsou rakety, pálky, míče nebo sportovní boty. Údržba věcí, které nás obklopují je potřeba stále. Používáním se ale znečišťují, proto je nutné je udržovat v čistotě. A s tím nám může pomoci přípravek Cif Cream.

CIF

Cif Cream si dokáže poradit i s velmi znečistěnými povrchy, přitom k nim zůstává stále šetrný. Díky modernímu obalu se v ruce lépe drží a snáze dávkuje!  Jeho použití je opravdu mnohostranné - od zašpiněné vany, kuchyňských ploch, zašlých tenisek, až po zahradní nábytek a hračky.

Cif Cream díky svému jemnému složení vyčistí dokonale nejeden povrch a materiál. Přestože dokáže být ke špíně nemilosrdný, zůstane dostatečně šetrný, aby neponičil například ani sklokeramickou varnou desku. Balení Cifu vám padne do ruky, výborně se s ním pracuje a usnadňuje i dávkování.

Mezi povrchy, které Cif Cream lehce vyčistí, patří smalt, kov, sklokeramika, nerez, keramika, plast, laminát, podlahové PVC a mnoho dalších. Pomocí Cif krémového abrazivního přípravku můžete obnovit vzhled staršího plastového zahradního nábytku, dětské tříkolky nebo vyčistit zašlou bílou sportovní obuv.

Padne do ruky a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné!

Klasické varianty, ze kterých si můžete vybrat - Cif Cream Lemon, Cif Cream Original  doplňují další produkty:

  • Cif Cream Aroma Lila Flower ve fialovo – růžovém obalu s příjemnou vůní kosatce a fialky
  • Cif Cream Aroma Pink Flower – oceníte jeho květinovou vůni a růžový obal
  • Žhavou novinkou je Cif Cream Aroma Eucalyptus & Herbal Extracts

Cif Cream stačí nanést na znečištěný povrch pomocí navlhčené houbičky, lehce setřít a nakonec omýt vodou. Krémový abrazivní čisticí přípravek je účinný, ale zároveň díky svému jemnému složení šetrný k čištěným povrchům, neponičí tak ani sklokeramickou varnou desku.

Reklama