Na stránkách magazínu Žena-in jsme se dnes společně věnovali zvířátkům stojícím trochu stranou ve stínu oblíbených psů a koček. Třeba ušlechtilým koňům, nebo želvám a exotickým hadům, papouškům, rybičkám, křečkům a králíkům, ale taky pavoukům a strašilkám...

Vaše zajímavé postřehy a zábavné historky jsme vyhodnotili podle ohlasů a nastal čas rozdělit ceny.

Značkové tričko spolu se šamponem na rovnání vlasů Gliss kur – Asia straight od nás dnes získala Blanka Orsáková (buhuša) za svůj příběh o spícím křečkovi a knížku Richarda Waterse z nakladatelství Metafora Fobie odhalené a vysvětlené od nás obdrží čtenářka Ženy-in Katka Š. za historku o králíkovi „navrátilci“.

Děkuji všem, kteří nám poslali své příběhy, a zároveň poutám na zítřejší téma o nejoblíbenějších hadřících. Máte nějaký oblíběný kousek oblečení?

Prozraďte nám, co to je za věc? Kdy jste si ji koupila, nebo vám ji někdo daroval? Proč k ní máte tak silný citový vztah? Jak a kde skončila? Je to oblečení, nějaký doplněk, boty? Máte fotografii? Nějakou příhodu?

Podělte se s námi o vše, co se vašich milovaných kousků týká.  Pošlete své příspěvky na známou adresu redakce@zena-in.cz.

Dva nejlepší příspěvky jako vždy odměníme pěknými dárky: Kniha Haliny Pawlowské Když sob se ženou snídá a Balíček vlasové kosmetiky Schwarzkopf čekají třeba přávě na vás. Tak neváhejte, šanci vyhrát má každá.