To, že Ženy–in jsou hravé, veselé a psavé, potvrdila další soutěž. A abychom nebyli nespravedliví, musíme uvést, že soutěže se zúčastnilo i několik mužů!

Ve hře byl dárkový balíček od firmy Gillette a žen, které zatoužily získat ho pro svého manžela, partnera či přítele, bylo opravdu hodně.

Básniček a rýmovaček na Gillette MACH3 Turbo se sešlo dost a dost. Vybrat z nich ty nejlepší byl úkol téměř nadlidský a velmi, velmi těžký.

 

Nakonec padla volba na tyto soutěžící čtenářky, které mohou v brzké době očekávat balíček s dárkem pro svého nejdražšího:

 

Babeta
Můj idol: moderní muž, jenž má hladkou tvář, používá Gillette, má téměř svatozář. Jen Mach3Turbo je jeho krédem, dotyky lásky jsou jeho denním chlebem.

 

elinak
Miluji moderního muže... dotýkám se jeho hladké tváře... vzkvétá ve mě láska... ale ne k tomu muži... k novému Mach 3 Turbo od Gillette... bez něj by to nebyla láska.. láska k modernímu muži...

 

Fée
Nikdy nechci míjet muže s tváří "Gillette"! = moderní muž s hladkou tváří, šarm a krása z něj jen září. Mach3Turbo - to je síla, láska to snad vytvořila, aby jemné doteky vytrvaly na věky! :o)))

 

hella
Moderní muž už dávno nenosí jen nůž. Gillettem Mach3Turbo vyzbrojen, padá mu k nohám láska žen. Dotyku jeho hladké tváře, nikdo odolat nedokáže.

 

Helunka
Každý muž chce Gillette mit, MACH3Turbo využít. Moderní muž s hladkou tváří, je si jistý a jen září. Dotyky jsou krásnější, jeho láska vroucnější.

 

Kaire
Chceš-li být moderní muž, nepoužívej břitvu už. Používej Mach3Turbo, to teprve bude terno. S pánským strojkem Gillette, ženy po tobě budou šílet. Životní tě potká láska, dřív než vybledne Indicátor páska. Budeš míti hladké tváře, jasné jak sluneční záře. Jemné budou dotyky pod dámskými prstíky

 

makina
Miláčku, lásko má jediná. O výhru pro tebe jsem se snažila. Jako moderní muž jistě oceníš, když značku Gillete obdržíš. Mach3Turbo používat již musíš. Dotyky na hladké tváři mě pak vzrušíš!

 

MILANECEK
Vážení pánové, chcete-li mít šanci u žen, staňte se moderním mužem! 
Skvělou jízdu po tváři, Gillette systém vytváří. 
Mach3 Turbo zajistí, že každá žena znejistí, když uzří krásně hladkou tvář, je úspěch zaručeně Váš!
Při prvním letmém dotyku, Vám sundá brýle z nosíku, až ucítíte její růž, cesty zpátky není už! Odhoďte svoji starou masku a do srdce svého vpusťte lásku!!!

 

Myska-p
Moderní muž, pokud chceš být, musíš Gilletee zakoupit. MACH3 Turbo používej, hladkou tvář si užívej. Něžné dotyky pak můžeš čekat, láska tvá za tebou bude spěchat...

 

Piniška
Šel kolem mne - moderní muž s hladkou tváří, nejím, nespím, láskou zářím, chci se jen jeho tváře dotýkat. Doufám, věřím, snad ... bude mi svůj Gillette Mach3Turbo půjčovat.

 

 

Všem výhercům srdečně gratulujeme a těm, kteří tentokrát nezvítězili, skládáme hlubokou poklonu. Věříme, že příště se štěstí usměje zase třeba na ně.

Reklama