Poctivé čtenářky našeho magazínu již určitě zaznamenaly jistou změnu. Změnu, která, jak doufáme, přispívá k tomu, že se zde i během dne neustále něco děje. Kromě hlavního vydání, které vychází o půlnoci, dochází v průběhu dne k jeho aktualizaci.

 

Přinášíme vám nové články, soutěže a také perličky pro pobavení, které nám na náš redakční e-mail zasíláte přímo vy, naše čtenářky. Můžete se tak samy podílet na tváři Žena-in.cz a tím, co vás zaujalo, pobavit i ostatní.

 

Píšete nám také své příběhy ze života, trable, radosti i starosti, svěřujete se se svým trápením... a to je moc dobře. Protože jak se říká – sdělená radost, dvojnásobná radost, sdělená bolest, poloviční bolest. Z vašich příběhů se mohou ostatní poučit, mohou se nad nimi zamyslet a také přispět svým názorem a zkušeností. I o tom Žena-in.cz je. Moc si ceníme toho, že se dokážete vzájemně podržet, povzbudit, ale umíte i říci svůj názor, který je třeba ostřejší.

 

Další novinkou na Žena-in.cz je funkce editora. Jistě jste si všimly, že na hlavní straně se každý den dozvíte, kdo je v ten daný den editorem. Zatím se v této funkci střídáme tři – Radek Kříž alias krize, Jaroslava Machálková, kterou znáte pod přezdívkou Meryl, a Markéta Kubisková, známá jako Nioneta.

 

A kdo to editor vlastně je?

Je to takový styčný důstojník dne. Kromě toho, že připravuje a kontroluje vydání na druhý den, stará se o aktualizaci našich stránek v den stávající. Sleduje, kde se co zajímavého děje, je v kontaktu s vámi a vybírá z našeho redakčního e-mailu vámi zaslané zajímavosti, připravuje denní soutěž…

Naším cílem je, aby Žena-in.cz byla živá, dynamická, podnětná a zábavná. Abyste zde i v průběhu dne nacházely stále nové a nové články a zajímavosti, případně závažné aktuality. Zkrátka – abyste se zde nenudily.

 

Věříme, že se Žena-in.cz bude i nadále stále zlepšovat a stane se pro vás příjemnou každodenní společnicí. A nezapomeňte, redakční e-mail redakce@zena-in.cz je určen především pro vás. Pište nám o všem, co vás zaujalo, pobavilo, co vás trápí a těší…

 

Na všechny Vaše příspěvky se těšíme.

 

Reklama