Ani by mě nenapadlo, že bych vaši rubriku SOS využila, ale už asi nemáme jinou možnost.

I když asi předevčírem hledala nějaká paní v rubrice SOS nového páníčka pro kocourka, já si dovolím něco podobného, protože u nás doma je vyhlášen stav nouze a opravdu už nevíme, jak tuto situaci řešit.

Máme s manželem dvě dcerky, kterým bude v létě 5 a 2. Od malička trpí obě dvě na laryngitidy, máme s nimi za sebou 11 pobytů v nemocnici. Starší dcerka je momentálně v nemocnici s manželem, a i když byla včera propuštěna domů, po třech hodinách jsme se museli vydat zpátky, protože se doma zase hodně zhoršila. Jelikož máme doma pejska, zvažovali lékaři, jestli se nejedná o alergii, ale přímo alergologické vyšetření máme až v polovině července (vzhledem k jejich zdr. stavu). A po včerejšku nám lékařka sdělila, že bychom měli dát psa pryč co nejrychleji.

A proto se obracím na vás a doufám, že touto cestou bychom mohli našemu Oskárkovi nějaké nové páníčky najít. Hlavně bychom ho nechtěli odvážet do útulku, i když kdyby ani tohle nevyšlo, bylo by to nutné, protože děti jsou nám samozřejmě přednější. O tom, že ho dáme pryč, už uvažujeme  delší dobu, ale máme ho od štěňátka a zatím nic přímo potvrzeno nebylo, proto jsme v minulosti podali jen pár inzerátů a pořád doufali, že ta příčina bude někde jinde. Jedná se o 6letého křížence boxera s vlčákem. Taky není úplně zdravý, doktor říkal, že není schopný koncentrovat moč, někdy se počurá a zvrací, to je taky důvod, proč ho nikdo nechtěl. Do inzerátu to člověk vypsat nemůže a my to samozřejmě před nikým tajit nechceme. Chceme mu najít takové páníčky, kteří by ho milovali jako my a ne aby byl někomu na obtíž. Jinak je to strašně krásný a chytrý pejsek, i když někdy tvrdohlavý. Potřebuje hodně pohybu, proto hledáme někoho, kdo má domeček, ale kde by mohl přespávat a přezimovat v domě, protože je zvyklý v paneláku a snadno prochladne. K dětem má výborný vztah a je vlastně chováním pořád spíše takový štěněcí a hravý.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takže budeme moc vděčni za to, pokud nám tento článeček zveřejníte. Děkujeme předem moc a moc. Pokud by měl někdo o Oskárka zájem, jsme z Ostravy, a pokud to nebude moc daleko, rádi vám ho přivezeme.
Pište prosím do vzkazů - tana.steinerova, nebo na tana.steinerova@centrum.cz.

Ještě jednou díky