Dovedete si představit, že byste už nikdy nepřišla pozdě na schůzku, přímo na ulici si vyhledala slevy v obchodech nebo nezapomněla nic z nákupního seznamu? K tomu všemu Vám může pomoci právě tablet. Ačkoliv si můžete myslet, že je tablet jen pro technicky zdatné, není to pravda. Jednoduše ho ovládnete i v případě, že nemáte zatím žádné zkušenosti ani s chytrým telefonem. Navíc si ho můžete pořídit v různých velikostech a vejde se vám do oblíbené kabelky. 

tablet

tabletPlně dotykový tablet navíc rozhodně nemusí zruinovat váš rozpočet. I za pár tisíc lze pořídit tablet se skvělým výkonem, dobrou pamětí a grafikou. Se správným výběrem Vám rádi pomohou specialisté, například ve značkových prodejnách mobilních operátorů. Sdílet fotografie, posílat zprávy přes sociální sítě, kdykoliv psát emaily, prohlížet internet a zároveň mít pohodlný přístup k dokumentům nejen doma je možné právě díky tabletům, které se těší stále větší oblibě.

Kromě elegantního vzhledu jistě oceníte také šikovné funkce, které tablety nabízejí. Stále více žen využívá různé aplikace na chytrém telefonu a stejně tak jim mohou usnadnit život prostřednictvím tabletu. Aplikace dokáží pomoci s vytvořením nákupního seznamu, vyhledáním receptů na rychlou večeři,  umí najít nejkratší spojení městskou hromadnou dopravou, informovat o novinkách ve světě, ale jsou k dispozici i ryze ženské aplikace jako například kalendář s hlídáním plodných a neplodných dní. Samozřejmostí je možnost využívat v tabletu pohodlně Facebook a další sociální sítě a také pořizovat kvalitní fotografie.

S plně dotykovým tabletem nové generace Vodafone Smart Tab II v sedmipalcovém a desetipalcovém provedení můžete být stále online, během cesty autobusem z práce vyřídit e-maily nebo prohlédnout fotky na sociálních sítích. Dostatek paměti zajistí, že u sebe budete mít stále své důležité dokumenty, fotografie a kontakty. Díky chytrým funkcím vám tablet usnadní každodenní pracovní činnost a zároveň zpříjemní volnočasové aktivity. Tablet běží pod oblíbeným operačním systémem Android, má 5 Mpix fotoaparát, Bluetooth nebo GPS. Tablet Vodafone Smart Tab II pořídíte už za cenu 9 977 Kč. Jeho sedmipalcovou alternativu s pamětí 4 GB pak za příjemných 4 977 Kč.

tablet

Více na www.vodafone.cz

Reklama