Po Maďarsku a Slovensku přichází nyní i na český trh značka Norbi Update. V prodejnách Norbi Update zákazníci najdou široký a bohatý sortiment potravin, které neobsahují přidaný cukr, mají nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index. Jsou vyrobeny ze speciální směsi mouky, takže obsahují hodně vlákniny a po jejich konzumaci zůstanete sytí déle než po běžných potravinách. Nejen proto se jim přezdívá chytré nebo inteligentní potraviny. Výrobky jsou vhodné také pro diabetiky.  Přitom složení není na úkor chuti, naopak potraviny si zachovávají svou přirozenou chuť. Norbi Update je jako jediný v Evropě potvrzen klinickými testy!

Nordi update

Potravinový systém má jako jediný klinické testy potvrzující jejich výraznou účinnost v redukční dietě a vhodnost pro diabetiky. Testy potvrdily, že dieta s potravinami Update je ve srovnání s klinickou dietou účinnější. Výrazný rozdíl je v pestrosti stravy ve prospěch skupiny Update. V klinické skupině Update byly použity různé druhy sladkého pečiva, těstoviny a cukrářské výrobky výhradně z potravinové nabídky Norbi Update. Testy, které probíhaly v nemocničním prostředí na jaře roku 2010, potvrzují úspěchy v redukční dietě u více než 100.000 lidí, kteří si Update systémem změnili svůj život. Lidé, kteří pochopili důležitost správného stravování, deklarují, že jejich jídelníček je širší než předtím.

Co jsou chytré potraviny?

Nejedná se o žádné dietní koktejly a proteinové tyčinky, ale o kompletní sortiment výrobků, z kterých si každý může sestavit nebo doplnit svůj vlastní jídelníček dle svých preferencí.

Nordi update

Zákazníci tak mohou vybírat z bohaté nabídky pekařských výrobků, cukrářských výrobků, mléčných produktů, těstovin, uzenin, džemů, koření, zmrzlin, nápojů ale i hotových jídel či třeba lehkých alkoholických nápojů. Vše v souladu se zdravým životním stylem. Výrobky jsou slazeny výhradně přírodními sladidly jako je např. Stévie nebo cukrové alkoholy (erythritol , xylitol). Při výrobě produktů se dbá na původ surovin a jejich výroba podléhá přísným kritériím. „Výrobky Update jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí snížit svou hmotnost, udržet si váhu nebo se zdravě stravovat. Jednoduché stravovací plány a doporučení navíc zákazníci obdrží zdarma rovnou při nákupu potravin. S Update je prostě snadné si zdravý životní styl udržet dlouhodobě,“ doplňuje Ing. Attila Baláž, výkonný ředitel Norbi Update CZ.

Více informací na www.norbi-update.cz

Zajímavost:

Za výrobky se skrývá silný příběh a motivace jeho zakladatele Norberta Schobera, který je známým cvičitelem aerobiku, fanouškem zdravého stravování a pozitivního myšlení. Na vlastní kůži se přesvědčil, jaké je to být uvězněn pod desítkami nadbytečných kil. O velké oblíbenosti potravin Norbi Update svědčí přes 860 000 získaných fanoušků na maďarském facebookovém profilu.

Během následujících měsíců budete mít možnost si výrobky zakoupit i přes e-shop, do konce roku se můžete těšit na otevření dalších prodejen v ČR.

www.norbi-update.cz

Reklama