Společnost Henkel opět rozšiřuje portfolio pracích prostředků, konkrétně gelů. Reaguje tak na přání svých zákazníků, kteří chtějí moderní, stále účinnější a zároveň šetrné pomocníky pro praní prádla. Aktuální novinkou pro barevné prádlo je prací gel Rex Almond Milk Color Gel s přísadou mandlového mléka. Tento prostředek je jemný a šetrný nejen k prádlu, ale i k citlivé pokožce, což prokázaly dermatologické testy.

Rex Almond Milk Color Gel rozšiřuje portfolio značky Rex, která na jaře letošního roku uvedla na trh prací prášek Rex Almond Milk pro bílé prádlo. Ten si získal u spotřebitelů velkou oblibu a stal se dokonce druhou nejprodávanější variantou portfolia Rex. Zákazníci prací prášek Rex Almond Milk oceňují nejen díky příjemné vůni, ale také kvůli jeho přednostem. Je totiž jemný a šetrný nejen k prádlu, ale i k pokožce, což prokázaly dermatologické testy.

Po velkém úspěchu, který prací prášek Rex Almond Milk zaznamenal, se společnost Henkel rozhodla rozšířit tuto řadu a nabízí gelovou variantu určenou pro barevné prádlo – Rex Almond Milk Color Gel. Tento prostředek spojuje všechny vlastnosti pracího prášku s výhodami pracího gelu. To znamená, že je dobře rozpustný již při nižších teplotách, čímž pomáhá chránit barvy i vlákna tkanin. Protože se velmi dobře rozpouští ve vodě, je vhodný i pro ruční praní.

Mandlové mléko, které je součástí receptury pracího gelu Rex Almond Milk Color Gel, zajišťuje skutečně jemnou a delikátní péči o vaše prádlo. Opakovaným praním v nekvalitních pracích prostředcích se vlákna oblečení mohou poškozovat, plstnatět a ztenčovat. Nový Rex Almond Milk Color Gel obsahuje složky, které chrání barvy a pečují o jednotlivá vlákna tak, aby zůstala nepoškozená a dlouho jako nová, a vaše oblečení vám tak mohlo dělat radost co nejdéle. A ještě navíc bude provoněno jemným delikátním parfémem mandlových květů.

Nový Rex Almond Milk Color Gel ale nepečuje jemně pouze o vaše prádlo, je rovněž jemný i k vaší pokožce. Dermatologické testy prokázaly, že je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou.

Rex Almond Milk Color Gel je dalším tekutým pracím prostředkem v portfoliu společnosti Henkel. Používání pracích gelů si získává v domácnostech postupně stále větší oblibu. Souvisí to se změnou životního stylu a zvyšující se životní úrovní. V tomto ohledu se přibližujeme západní Evropě, kde se v loňském roce pro tekuté prací prostředky namísto práškových rozhodlo téměř 50 % spotřebitelů.

Prací prostředek Rex Almond Milk Color Gel je k dostání v maloobchodní síti v 1,5l a 4,5l baleních.

Reklama