Chcete se letos vyhnout všudypřítomným bonboniérám a plyšákům? Holicí strojky Braun jsou hodnotným a elegantním dárkem, kterým zaručeně nezklamete žádného muže. Technologie i design strojků Braun Series 9 a 7 jsou navrhované tak, aby se co nejlépe přizpůsobily každodenním potřebám moderního muže a naplnily i ta nejvyšší očekávání.
 
5a82edda4be42obrazek.pngBraun Series 9: špičkový přístroj pro ty nejnáročnější
Braun Series 9 je mimořádně šetrný a zároveň nejúčinnější holicí strojek na světě. Strojek disponuje flexibilní hlavicí SyncroSonic™, která se automaticky přizpůsobuje typu vousů 160x za vteřinu, a titanovým zastřihovačem HyperLift&Cut potaženým zlatem, který svou funkčností a špičkovým designem uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Holící hlava má čtyři prvky, přičemž každý je určen pro jiný druh porostu.
Ve srovnání s ostatními strojky potřebuje Braun Series 9 k oholení mnohem méně tahů a je tedy ideální volbou pro muže s šetrnější pokožkou. Díky technologii Wet&Dry je navíc schopen dokonalého oholení namokro, nasucho, s vodou, pěnou, gelem, nebo ve sprše. Produkt Braun Series 9 je nyní dostupný zde za doporučenou cenu 11 999 korun.
 
5a82edc0e0409obrazek.pngBraun Series 7: král výkonu i přesnosti
Strojek Braun Series 7 byl speciálně navržen pro to nejpřesnější oholení. Díky holicí hlavici MacroMotion s výkyvem až o 40° lehce zvládne i těžce dostupná místa a zajistí maximální kontakt s kůží. Čtyři specializované holicí prvky pojmou jedním záběrem více vousů a umožní tak důkladné a zároveň pohodlné holení. Vnitřní systém strojku obsahuje pět stupňů výkonnosti, od nejšetrnějšího až po turbo výkon. Přístroj navíc disponuje zastřihovačem ActiveLift, který dokáže zachytit vousy ležící v problémových partiích
a je tedy jasnou volbou pro muže, kteří požadují
ty nejlepší výsledky a nespokojí se s kompromisy. Strojek Braun Series 7 je nyní dostupný
na zde za doporučenou cenu 9 699 korun.

 
www.braun.cz/cs-cz

Reklama