O2 GuruDnešní „chytré“ mobilní telefony už neslouží jen k volání a psaní SMS, ale nabízejí mnoho funkcí navíc - jsou to v podstatě takové kapesní počítače. Podle průzkumu, který si nechala zpracovat společnost Telefónica má chytrý telefon necelá čtvrtina žen a dalších 45 % uvažuje o tom, že se doplňkem jejich kabelky stane podobně chytrá mašinka. Proč? S chytrým telefonem a internetem v mobilu můžete surfovat na internetu, být neustále v kontaktu s přáteli na sociálních sítích, číst emaily, prohlížet a posílat fotografie. Většinu žen stále odrazuje od nákupu chytrého telefonu jeho zdánlivá komplikovanost. Pokud zvažujete nákup chytrého telefonu, není třeba se bát, právě naopak, mít s sebou neustále takový kapesní počítač může být velmi praktické.

Ušijte si mobil doslova „na míru“

Chytré telefony mají takzvaný otevřený operační systém - to znamená, že nejsou omezeny pouze těmi funkcemi, které do nich naprogramoval výrobce, ale lze do nich přidávat nové užitečné vychytávky.

Užívejte slev s tenčí peněženkou

Ráda uplatňujete nejrůznější slevy, které plynou z věrnostních a zákaznických karet? S novou aplikací „Portmonka“, si můžete užívat jejich výhod a vaše peněženka už nebude praskat ve švech. Všechny slevové karty budete mít v mobilu místo v peněžence a nikdy je nezapomenete doma.

Vyhněte se dopravním zácpám

Navigaci do auta už řada z nás využívá - jen některé navigace ale umožňují vyhnout se dopravním omezením a zácpám. Přitom je jednoduše možné stáhnout si do chytrého mobilu aplikaci „Tudy ne“, se kterou můžete na cestování snadno vyzrát. Tento program, který je zdarma, totiž ve vašem telefonu zobrazuje aktuální uzavírky, objížďky a dopravní nehody na českých silnicích. Pokud sami narazíte na problém na silnici, můžete jej prostřednictvím svého telefonu nahlásit ostatním.

Podělte se o své sportovní výkony s přáteli

Pokud ráda sportujete, pak je tu pro vás aplikace „SportsTracker“, která vám umožňuje zaznamenávat osobní úspěchy dosažené při sportu. Změří, jak dlouhou trasu jste uběhli či ujeli na kolečkových bruslích a jak dlouho vám to trvalo - a ukáže vám ji i na mapě. Stejně tak umožňuje měřit i vaše výsledky při jízdě na kole či při golfu. Své skóre pak můžete snadno porovnat s kamarádkami.

S nastavením telefonu Vám pomohou O2 Guru

O2 GuruMožnosti dnešních mobilů jsou zkrátka téměř nekonečné. Důležité je nebát se si je všechny vyzkoušet. Jen 13 % žen v průzkumu společnosti Telefónica uvedlo, že má dojem, že využívá všechny možnosti, které nabízejí nové přístroje a aplikace, s nimiž pracují. Inspiraci a radu nejčastěji hledáme u rodiny nebo u známých. Dnes už můžete využít bezplatného poradenství O2 Guru na všech prodejnách O2. Pokud si vyberete nový chytrý telefon, Guruové vám zdarma převedou vaše kontakty z vašeho starého telefonu a předvedou vám všechny chytré aplikace, které se vám budou hodit. Přitom nemusíte být ani zákaznicemi O2.

Rezervujete si osobní návštěvu na jedné ze 120 O2 prodejen prostřednictvím internetového portálu: http://www.o2.cz/osobni/guru-radi/

Reklama