Po Maďarsku a Slovensku přichází nyní na český trh značka Norbi Update. V prodejnách Norbi Updatezákazníci najdou široký a bohatý sortiment potravin, které neobsahují přidaný cukr, mají nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index.

potraviny

Jsou vyrobeny ze speciální směsi mouky, takže obsahují hodně vlákniny a po jejich konzumaci zůstanete sytí déle než po běžných potravinách. Nejen proto se jim přezdívá chytré nebo inteligentní potraviny. Výrobky jsou vhodné také pro diabetiky. Přijďte novinky ochutnat, na místě bude připraven bohatý doprovodný program.

POZVÁNKA: Přijďte na slavnostní otevření prodejny

Ve STŘEDU 23. dubna od 14,30 proběhne slavnostní otevření prodejny NORBI UPDATE v Bondy Centru Mladá Boleslav.  

PROGRAM:

Pro veřejnost bude připraven bohatý program po celé odpoledne a v 15,30 h dojde k slavnostnímu otevření prodejny za účasti zakladatele společnosti Norberta Schoberta. Těšit se můžete na přednášku „Pohyb je energie“ od Bc. Vladimíry Krásové, naší jediné profesionální závodnice v kategorii IFBB BIKINI PRO. Dále na posilovnu mozku a vzlet helikoptéry, ovládanou mozkem (mozkoptéry). Na místě budete mít možnost ochutnat také naše výrobky a nechat si změřit  hladinu cukru v krvi.

 Více informací na www.norbi-update.cz

Pro koho je Norbi Update?

-          Pro všechny, kteří chtějí zhubnout a nechtějí se trápit nesmyslnými dietami.

-          Pro všechny diabetiky.

-          Pro lidi s vysokým cholesterolem.

-          Pro sportovce a aktivní lidi.

-          Pro všechny, kteří se chtějí zdravě stravovat a záleží jim na tom, co jedí.

Reklama