Sleva potrvá pouze v době konání živého vysílání a produkty Samsung se představí v naprosto netradičním formátu. Navíc v soutěži budete moct vyhrát prémiová sluchátka Galaxy Buds2 v hodnotě 3 790 Kč.

Streamem, jehož hvězdami budou chytré hodinky, bude provádět moderátor Evropy2 Petr Říbal, influencerka a Miss Slovenska 2013 Karolína Chomisteková a český Youtuber Jakub Destro. Skutečnou moc ale budete mít v rukách a klávesnicích především vy, diváci streamu. Právě vy se totiž stanete režiséry této show a budete se tak moct na vlastní oči přesvědčit, zda hodinky od Samsungu skutečně dostojí vašim očekáváním. Jaké výzvy si pro tuhle ojedinělou akci připravíte?
616ffc86cb9f3blobid0.jpg

Co, kdy, kde

Živý stream #SamsungFutureStore s možností nakoupit se slevou i vyhrát se koná na facebookové stránce Samsung ve čtvrtek 21. října od 19:00. Připojte se k události kliknutím na tento odkaz.


616fda452db5dobrazek.pngFB post:
Live stream? Show? Akční sleva? Soutěž? A co to dát všechno dohromady! @Samsung v unikátním živém přenosu #SamsungFutureStore na Facebooku představí hodinky Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic. Recenze a testování se chopí nejenom moderátor Evropy2 Petr Říbal a jeho hvězdní hosté, ale především vy, diváci! A to nejlepší? Po dobu konání této jedinečné akce získáte na zmíněné hodinky zcela výjimečnou slevu, která bude překvapením. Navíc máte velkou šanci vyhrát sluchátka Galaxy Buds2.

Buďte součástí budoucnosti nakupování a připojte se dnes od 19:00 na Facebook Samsungu.
616fda8ce51a2obrazek.png

Reklama