5d89db1c91b4cobrazek.pngChladnička MORA s beznámrazovým systémem NoFrost vás zbaví nejen starostí s odmrazováním, ale spolu s ní získáte i mnoho dalších užitečných funkcí, bez kterých se pak již neobejdete.

Vestavná chladnička MORA VCN 1821 je moderní a praktická. Sami si můžete zvolit, zda preferujete pravý, či levý závěs dveří a s elektronickým ovládáním budete mít vždy přehled co se uvnitř děje. Beznámrazová technologie NoFrost s dvěma nezávislými okruhy a LED osvětlením zajistí, že potraviny v ní uchované budou vždy správně uskladněny. To vám zaručí i pokud dojde k náhlému výpadku proudu, chladnička dokáže udržet nastavenou teplotu až 16 hodin a tím zůstávají potraviny v perfektním stavu. Chladicí prostory se automaticky odmrazují a díky nové technologii odmrazování IceLimit se sníží tvorba ledu a není tak potřeba žádného manuálního zásahu. Aby nedocházelo k tomu, že se při větším zaplnění v chladničce nevyznáte je vybavena do detailu promyšleným vnitřním uspořádáním.

Zásuvka VitaBox s kontrolou vlhkosti HumidityControl, poskytuje dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny. Vše tak zůstane svěží, plné vitamínů a živin. Své místo ve speciálním držáku mají i lahve či vajíčka a multi-variabilní skleněné police jednoduše výškově nastavíte, nebo vyjmete podle toho, co potřebujete v chladničce uložit.
5d89db459906dblobid0.png
Součástí chladničky MORA VCN 1821 je i mraznička se třemi zásuvkami. Pro extra velké kusy potravin uvítáte MaxiBox s objemem 38 litrů. Horní zásuvka slouží pro rychlé zamrazení a poslední pro běžné potraviny.

Rodinný rozpočet určitě poteší i to, že tato chladnička disponuje úspornou energetickou třídou A++ a cenou 14 990 Kč.

MORA je PLNÁ ŽIVOTA. Spolu nám to šlape už od 1825.

www.mora.cz
5d89db6433a2cobrazek.png

Reklama