Chcete vyhrát telefon? Chcete vyhrát telefon, který umí i fotit? A chcete telefon, kterým tu fotku pošlete svým kamarádkám a známým? Chcete vyhrát telefon Siemens C65 s integrovaným fotoaparátem, barevným displayem a možností posílat MMS s Oskartou? Zúčastněte se 1. Oskar turnaje v piškvorkách na Žena-in.cz.

 

Jak se můžete přihlásit?

Přihlásit se můžete kliknutím na  TADY.  Až se vám ta stránka otevře, klikněte na „PŘIHLÁSIT“ napravo od názvu „1. OSKAR turnaj v piškvorkách“ . Objeví-li se vám nápis „ODHLÁSIT SE“, jste přihlášeni.

 

Kdy turnaj začne?

V úterý v 00,01 (plus pár minut) dojde k rozlosování do turnajového pavouka. Poté se zcela automaticky založí hry prvního kola a objeví se ve výpisu. Až do 12.00 bude redakce připravena na doladění případných problémů. Od 12.00 bude možné zahájit zápasy.

 

Jak dlouho bude trvat jedno kolo? Kolik času bude na odehrání?

Na odehrání prvního kola bylo 36 hodin. První kolo začalo v úterý 9. 11. 2004 ve 12.00 hodin a skončilo ve středu 10. 11. 2004 ve 24.00 hod. Poté byla 12hodinová přestávka na odladění problémů a protestů. 

 

Mění s termín odehrávky druhého kola. 2. kolo začíná ve čtvrtek 11.11. 2004 ve 12.00 a končí v pondělí 15.11.2004 v 17.00

Protesty proti výsledkům budou přijímány na diskusi Protesty a v mejlu radek.kriz@zena-in.cz od skončení druhého kola do úterý 16.11. 2004 17.00

Mění se termín odehrávky třetího kola . 3. kolo začne v úterý 16,11,2004 v 17.00 a skončí ve čtvrtek 18.11.2004 v 17.00 hodin

 

Jaká jsou pravidla hry?

Obvyklé piškvorky. 5 značek (koleček, nebo křížků)

 

Kdo začíná hru?

Ten, kdo dostal přidělena kolečka. O přidělení rozhoduje redakce, respektive programátor, který piškvorky naprogramoval. Protesty se nepřijímají. Ve finále se bude losovat.

 

Jak se vyřeší nedohrané hry?

Nedohranou hru prohrál ten, co je na tahu.

 

Budou možné protesty proti odehrávačům na poslední chvíli?

Protesty budou možné a v případě nekomunikace hráče a evidentní snahy o přelstění protivníka technickými úskoky budou protesty vyřízeny kladně. O tom, co je technický úskok, rozhoduje redakce. Redakce má právo změnit vítěze ukončeného zápasu. Redakce bude přihlížet při rozhodování především k diskusi vedené pod hrou.  

 

Do kdy je možné podávat protesty proti výsledku zápasu? A jak?

Protest je možné podat kdykoliv od zahájení kola do hodiny před začátkem dalšího kola. Protest se musí podat písemně na turnajové diskusi ZDE a poslat mailem na radek.kriz@zena-in.cz .

 

Zavádí se pravidlo dvouhodinové ochranné lhůty na zahájení souboje. Pokud bez domluvy zahájíte zápas později než dvě hodiny před ukončením jednotlivého kola turnaje – je to důvod k protestu proti výsledku zápasu a po prozkoumání detailů bude i takový protest uznán.

 

Jak se dozvím výsledek vyřešení mého protestu?

Na diskusi založené k tomuto účelu ZDE 

 

Kdo bude vítězem?

Ten, kdo neporuší pravidla a projde přes všechny soupeře až do finále. Kde na dva vítězné zápasy porazí svého soupeře.

 

Co je výhrou?

Vítěz získá od  Oskara telefon Siemens C65 s integrovaným fotoaparátem, barevným displayem, možností posílat MMS s Oskartou. Dalších 10 náhodně vybraných účastníků turnaje dostane Oskar sklenici.

 

Jedná se o první turnaj v piškvorkách, který pořádáme, proto prosím o shovívavost a pomoc při odstraňování případných problémů.

 

Kdo se nepřihlásí a nezahraje si, nevyhraje!

Reklama