Vemte děti do kina na nový animovaný film - zvlášť pokud mají rády Hledá se Nemo nebo Příběh žraloka.

Do kin zamířil film Past na žraloka!

Malý bezstarostný rybí kluk Panki se s rodiči přestěhuje na nový korálový útes. Jeho život se změní v okamžiku, kdy mu tátu a mámu chytí do rybářské sítě. Od této chvíle se o sebe musí postarat úplně sám. Naštěstí si na novém místě najde rychle spoustu kamarádů, se kterými vymýšlejí jednu lumpárnu za druhou.

 


Jednoho dne ale spatří Kordelii – tu nejkrásnější rybí slečnu, jakou kdy potkal. Zamiluje se. Ale zdaleka není jediný, komu se Kordelie líbí. Útesu vládne nebezpečný žralok Troy se svou partou stejně zubatých kamarádů. Ten slíbil, že neublíží žádné rybce, když si ho Kordelie vezme.

S tím se ale statečný hrdina nehodlá smířit a rozhodne se s Troyem bojovat. Dokáže tak malá rybka získat lásku své vyvolené a zároveň ji i útes ochránit před divokým žralokem?

Vtipná animovaná pohádka pro malé i velké diváky bude uvedena s českým dabingem.

V českém znění uslyšíte Jana Dolanského, Lucii Vondráčkovou, Petra Čtvrtníčka, Petra Rychlého, Jiřího Lábuse a další.

Více na www.pastnazraloka.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte s Příběhem žraloka krásné dárky. Soutěž probíhá ZDE


premiéra v českých kinech: 22. 2. 2007
animovaná pohádka / 77 / 2006 / USA / Korea / český dabing
režie: Howard E. Baker, John Fox
hrají: v českém znění: Jan Dolanský (Panki), Lucie Vondráčková (Kordelie), Petr Čtvrtníček (Troy), Petr Rychlý (Dylen), Jiří Hromada (Nerissa), Jiří Lábus (Viktor), Miluše Šplechtová (Pearl), Tomáš Trapl (krabík Max), Pavel Tesař (Igor)

Reklama