Redakce...včera bylo téma libovolné a já bohužel nestihla napsat, ale dnešní téma je vlastně taky k věci, o kterou jsem se s Vámi ž-inkami chtěla podělit.

 

Jak žijeme....asi jako každá běžná rodina..nic výjimečného...4. křížek tluče na dveře, děti dospívají a někdy mám pocit, že tak velké holky snad ani nepatří ke mně :-)) A tím nemám na mysli jen jejich výšku. Chodím do práce, holky studují, starší dnes maturuje, takže poctivě držím palce, piji jedno kafe za druhým a na jídlo nemám ani pomyšlení.

 

Ale teď k věci... sledujeme s přítelem téměř pravidelně výměnu manželek a celkem nás chytla za srdce rodinka s 8-mi dětmi. Obdivovala jsem ty děti, jak jsou perfektní, vychované, skromné, nestěžující si absolutně na nic...když si představím svoje 2 puberťačky.....uklízet v 5 ráno nádobí a nebo chodit pro snídani do krámu....myslím, že je to spíš scifi.

Přítel, aniž bych to věděla si sehnal kontakt na tuto rodinku a po předchozí domluvě jsme se za nimi vypravili na výlet...Prostě nám to nedalo a museli jsme tu drobotinu "vidět na vlastní oči" :-)). A řeknu Vám, že na těch pár chvil rozhodně nikdy nezapomenu. Ti prcci byli prostě úžasní. Byli to roztomilí caparti, kteří se nám ihned nasáčkovali do auta a chtěli na výlet, ptali se, kolik váží náš dům a byla s nimi fakt legrace. Prostě kouzelní. Když jsme se tatínka zeptali, které dítko je nejhodnější, řekl, že tohle by taky rád věděl.....

Za těch pár chvil, které jsme s nimi strávili jsme si všichni i moje dvě skvělé puberťačky uvědomili asi spoustu věcí.....není důležité to, jaké mají na zadku džíny a jakou mají MPtrojku....uvědomily si, že i bez té spousty blbostí, které mají, se dá žít....že v této rodině je prostě láska, porozumění a pohoda na prvním místě....a mezi námi...víte, že jim tak trochu závidím....

 

Snad se tato rodina nebude zlobit, že zde uveřejním i jejich fotku, ale ti mávající caparti......no podívejte...nejsou kouzelní :-))

 


esťa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Milá Esťa,

príspevok aj fotografia nás veľmi potešili :-) Podarený kúsok Vášho priateľa je viac než sympatický. Niekedy je dobré nájsť si čas a inšpirovať sa okolím. U Vašich detí to funguje!

Krásny deň :-)

  
Reklama