píše vtipně ve svém příspěvku čtenářka s nickem Romca 2 a přiznává, že i ona si našla svoje oblíbené barvičky až v dospělosti. Cítí se v nich dobře a všichni kolem ní ji skládají komplimenty

Zdravím čtenářky a redakci Žena-in. Dnešní téma se mi líbí a já bych se ráda přidala k barevnému povídání. Taky jsem jako většina chodila v době dospívání v tmavých barvách. Nevím, jestli to byla nějaká rebelie proti dětským pastelovým barvičkám, do kterých nás většina matek oblékala, nebo pocit, že bych měla zapadnout do kolektivu stejně temných spolužaček…Ale v každém případě mě to, jako většinu, také časem přešlo.

Když je někdo moc dlouho věrný jedné barvě, začne to být na pováženou. Asi to s ním nebude úplně v pořádku. Černá je sice elegantní, zeštíhluje a nic s ní nezkazíte, ale abych v ní byla od hlavy k patám, z toho už jsem vážně vyrostla. Ani mi černá nesluší. vypadám v ní bledší a smutnější.

Jedna čtenářka tady psala, že se našla v barvičkách až v teď poslední dobou a začala se líbit nejen sama sobě, ale i svému okolí. Je to fajn, zbavit se stereotypu a najít si „nové“ barvy.

Mám to podobně. Čím jsem starší, tím více hledám tu svou barvu a nebojím se experimentovat. Možná i to je nějaká úchylka, že chytám mládí za ocas, jak se říká, ale to je mi jedno. V přívětivých barvách se cítím moc dobře a oceňuje to i mé okolí. Čím dál častěji slýchám, že mi to sluší.

A jaké barvy mám nejraději? Jsem od přírody bledule, takže mi sluší spíš teplé barvy jako je slonová kost, mechová zelená, nebo třeba zrzavá a barva mléčné čokolády. Černou byste dnes v mém šatníku hledaly marně.

Hezky příjemně barevný den vám přeje

Romca2

Milá Romco2, jsem ráda, že se cítíte fajn. Když zná člověk svoji „barevnici“, ulehčí mu to v mnohém výběr a hodně ušetří

Text nebyl redakčně upraven

Oblékáte se v chladných měsících do jiných barev než v létě? Vyhovuje vám nabídka barevnosti v obchodech, nebo marně hledáte tu svou? Jaké barvy jsou vaše nejoblíbenější? Sluší vám typicky podzimní barevná paleta? Jste odvážná v barvách svého oblečení, nebo se spíš držíte osvědčených neutrálů? Snažíte se oživit svůj šatník alespoň barevnými doplňky? Máte pocit, že se lidé oblékají spíš šedivě, nebo barevně?

Napište nám na dnešní barevné téma. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama