Důležitou, ne-li nejdůležitější roli v ní budou hrát doplňky. Doplňky a jejich výběr o vás vypovídají víc, než si možná myslíte. Na jejich barevnosti, kvalitě, designu, ale i sladěnosti nebo kontrastu se základním oblečením záleží, jak budete působit na svoje okolí. Pomocí doplňků se můžete měnit jako chameleón. Jednou z vás udělají elegantní dámu, ležérní děvče, jindy třeba pohodářku.


A které jsou ty nejvíc in pro letošní podzim? Poletí červená, leopardí vzor, černá - jak jinak, a barvy drahých kamenů. Z letních kolekcí zůstávají metalické odstíny.


Pojďme se podívat po těch červených. Letošní podzim vůbec není nudný. Pravda, barvy trochu zhutněly, ale není jediný důvod, proč splynout s padajícím listím a zoranými poli. Kontrastní doplňky, v našem případě červená, nám ponechají optimismus a energii léta. Copak nevíte, jak vás rozzáří ta červená kabelka, po které už tak dlouho pokukujete, ale dosud jste neměla odvahu si ji koupit? Nastal ten pravý čas. Tak pro ni utíkejte, než vám ji prodají.

A k čemu červené doplňky nosit?
Pochopitelně k černé, ale to je už trochu nudná a okoukaná kombinace. Mnohem zajímavěji vypadá s hnědou a béžovou. Působí přívětivě a decentně. S temně modrou také není špatná, dodá vám francouzský šarm a eleganci. A co takhle s aktuální šedou?

Prošmejděte doma skříně nebo vyrazte na nákupy, stačí jen jediný červený akcent (korále, pásek nebo zmíněná kabelka) a uvidíte, co to s vámi udělá.

Reklama