HP tronicZná to určitě každá máma, celý rok se těšíte na to, jak s celou rodinou vyrazíte na letní dovolenou. Příprava na dovolenou, zejména však chystání, balení a cestování padnou většinou právě na Vás.

Nejen příprava, abyste nic nezapomněli, ale hlavně cesta za vytouženou dovolenou mohou být ale zážitky dost stresující, které mohou pokazit celkový dojem z dovolené. Abyste si užili pohodlnější pobyt i cestování, vyzkoušejte několik osvědčených tipů.

Jak zabavit děti během cestování

Nejjednodušší způsob jak zabavit a utišit dítě při cestování je vzít mu do automobilu jeho oblíbenou hračku nebo třeba obrázkovou knihu.  Záleží na věku dítěte, zda si bude prohlížet obrázky a rozpoznávat věci kolem cesty, nebo si číst napínaný příběh z dobrodružné knihy. Možnou variantou ke knize je přenosný přehrávač, na kterém si můžete pustit film, seriál nebo večerníček na DVD. Zabavíte tak děti mladší i dospívající.

Pokud máte dvě děti a máte strach, že se budou o obrazovku s filmem přetahovat a postrkovat; v autě pak bude křik, hádky a pláč -vyberte jim přenosný DVD přehrávač Hyundai PDPD 163 DVBT, který má dvě LCD obrazovky. Ty zobrazují stejný obraz, takže každé dítě bude mít před sebou svoji obrazovku.

HP tronic

Večerníček i na dovolené

HP tronic

Pokud jedete na delší pobyt a nechcete promeškat pokračování večerníčku, oblíbený pořad nebo film - pomůže vám také přenosný DVD přehrávač.

Vyberte takový, který bude mít příjem digitálního televizního vysílání a poslouží vám také jako přenosný televizor. Vybrat můžete např. přenosný DVD přehrávač GoGEN PDP 962 DVBT nebo DVD přehrávač Hyundai PDP 913 UHDVBT, který umí s funkcí RECORD READY nahrávat digitálně vysílané pořady na flash disk nebo externí HDD disk.

Hudba a hry na cestách

HP tronic

Chcete dětem zpříjemnit podvečer oblíbenou hudbou nebo chystáte na dovolené večerní grilování s přáteli? Přenosný DVD přehrávač umí přehrávat také hudební soubory v MP3, které máte vypálené na CD nebo DVD nebo uložené na flash disku.

Nevyšlo vám počasí? Vaše děti se mohou zabavit i hraním her na DVD přehrávači GoGEN PDXG 972, který je vybavený dvěma gamepegy a přehrávač si navíc můžete vybrat z různých barevných provedení.

FOTOGRAFIE OŽIVÍ VZPOMÍNKY

Prožili jste den plný zážitků, které si chcete večer připomenout prohlédnutím nově pořízených fotek? Není problém! Jen vytáhněte svoji SD kartu z fotoaparátu a vložte ji do vstupu v přenosném přehrávači. Můžete si tak pořízené fotografie prohlédnout na větší obrazovce a znovu si tak připomenou hezky prožitý den.HP tronic

 

ZAPOJÍTE I V AUTĚ

A když jste mimo civilizaci? Přenosný DVD přehrávač hraje zhruba 2 hodiny bez připojení do elektrické sítě. V příslušenství je samozřejmě kabel pro zapojení do elektriky a praktický kabel pro použití v autě pro zapojení do 12 V zásuvky, ideální na delší cesty. Většina přenosných DVD přehrávačů  je vybavena otočným a sklopným displejem s dálkovým ovladačem.  Pokud chcete, aby vaše dítě DVD přehrávač v autě nemuselo držet, využijte brašnu pro uchycení přenosného DVD přehrávače, která připevní přehrávač na zadní část předních sedadel.

Tak cestujte v pohodě a krásné léto.

Více informací o jednotlivých modelech přenosných dvd přehrávačů Gogen a Hyundai získáte na www.hyundai-electronics.cz a www.gogen.cz

Reklama