Plánované rodičovství je pro mnohé ženy důležité. Není již tak časté, že by k otěhotnění došlo „náhodou“ a pak rodiče řešili, jak se k této náhodě postavit. V dnešní době většina žen bere antikoncepci a rozhoduje sama, kdy chce mít rodinu. Z průzkumů vyplývá, že díky antikoncepci žena posouvá čas možnosti otěhotnění, což ale přináší rizika. Dle odborníků je pro velké procento žen největším rizikem vůbec možnost otěhotnění. Vlivem času se přidává řada faktorů, které otěhotnění ztěžují. V současné době řeší problém s otěhotněním, způsobený různými důvody, každý šestý pár.

FolGravid GravidPLAN® – pro plánování miminka se šťastným koncem

ženy

Plánujete miminko? Nenechávejte nic náhodě a připravte se na jeho šťastný příchod včas. Stále se zvyšující riziko problémů s otěhotněním trápí v dnešní době téměř každou 7. maminku. Přitom stačí málo a vše by mohlo jít přesně tak, jak si přejete. Pravidelným užíváním doplňku stravy FolGravid GravidPLAN® podpoříte organismus v normální plodnosti a reprodukci (zinek) a přispějete ke správnému vývoji miminkaPopis benefitů najdete na stránce http://folgravid.cz/folgravid-gravidplan .

 

GravidPlanChcete se zapojit do testování?

Pokud se chystáte otěhotnět, zapojte se do naší výzvy. Vybereme 3 čtenářky, které od redakce získají balíček s doplňky stravy FolGravid GravidPLAN®  na období 6 měsíců.

Napište nám POD TENTO ČLÁNEK, proč byste se chtěla do naší akce zapojit a my vybereme 3 z vás, které získají balíček. Následně budeme rádi za váš příběh, zda se vám podařilo otěhotnět a za jak dlouho.

Čtěte také:

Reklama