Vydejte se na cestu časem díky virtuální realitě
5f16cdcb0c0e2obrazek.png
Cestování nikdy nebylo jednodušší. Od výletu do jiné časové dimenze dělí účastníky expedice jen několik jednoduchých kroků, díky kterým se prostřednictvím nejmodernějších technologií a zásluhou nejlepších českých vývojářů ve vteřině teleportují do míst, o kterých se jim ani nezdálo. Pražské vývojářské studio DIVR Labs vytvořilo v centru Prahy unikátní prostor, který nemá v evropském měřítku konkurenci. Kombinuje totiž nejnovější dimenzi virtuální reality s pohybem ve skutečném světě.

5f16ce0696ec5obrazek.pngČasový portál se nachází v pražském obchodě Hamleys, kde se na 250 metrech čtverečních, vybaveni brýlemi a batůžkem s extra výkonným herním počítačem, vydáte objevovat historii s Golemem nebo zachraňovat svět v doprovodu hrůzostrašných pavouků.

Ve hře Arachnoid VR se hráči ocitnou v roli průzkumníků, kteří jsou vysláni zpět v čase s úkolem obnovit komunikaci s výzkumnou stanicí kdesi hluboko pod zemí. Ze zdánlivě rutinní mise se ale brzy vyklube doslova souboj o přežití. Hráči zůstanou uvězněni hluboko v důlních tunelech vybaveni pouze svítilnou. Čeká je nemilosrdný závod s časem, aby z podzemního pekla vyvázli živí.

Golem VR pak provede hráče magickou rudolfínskou Prahou. Zažijí Karlův most bez soch, ocitnou se uprostřed noci na starém židovském hřbitově a díky úkolům, které v průběhu hry budou řešit, se nakonec dostanou do pracovny rabi Löwa, kde se společnými silami mohou pokusit oživit Golema.

Pro návštěvníky: DIVR, suterén budovy hračkářství Hamleys v Praze ul. Na Příkopě, otevřeno denně: 10-20 hod, cena 450 CZK/os., na webu je možná online rezervace termínu ZDE

Více na HAMLEYS.CZ
5f16ce2566554obrazek.png

Reklama