shutterstock-562752961.jpg

Po venkovních svatbách je v důsledku pandemie ještě větší poptávka než kdy dříve. Různá tradiční venkovská stavení s krásnou zahradou už mají na několik měsíců dopředu rezervace. S dokonalým obřadem souvisí i dekorace, které jsou důležité nejen pro atmosféru, skvěle musí vypadat i na fotkách. Páry jsou se svou svatební výzdobou stále náročnější. Chtějí design, který je nezapomenutelný, ale především s nádechem romantiky. Na fotografiích z něj musí čišet nostalgie.

Ne každý má však čas nebo chuť nechat si vyrobit dekorace na míru. Naštěstí už existují takové, které odpovídají současným trendům a dobře budou působit téměř na každé svatbě. Nostalgii zařídí například font písma na dekorativních cedulkách, které by mělo vypadat, jako by bylo napsané rukou. Kurzíva dodává autentičnosti a drobné rostlinky zase špetku romantiky.

60a50bbccf687obrazek.pngFoto: Strom na přání - Kniha hostů. 629 Kč

Ideální je, když jsou dekorace zároveň užitečné. Třeba dřevěný strom se 70 dřevěnými srdíčky může sloužit jako kniha hostů nebo strom přání. Do každého srdíčka host napíše, co by novomanželům do budoucna popřál. Jak to tak bývá, často se místo přání na stromě objeví nějaké legrácky. Na památku si můžete schovat celý strom nebo do vzpomínkové krabice uložit jen samotná srdíčka.


60a50b77b4159obrazek.pngFoto: Svatební sada sklenky na víno s půllitrem. 359 Kč

Sklenky na víno bude mít většina hostů stejné. Vy ale můžete mít skleničky, na kterých bude krásným písmem napsáno Jeho a Její. A jak to tak bývá, ženy raději víno a muži zase pivo. A proč ne? Kde je psáno, že na svatbě musí všichni pít jen jeden druh alkoholu.

60a50b1b41cdcobrazek.pngFoto: Sada svatebních podtácků. 224 Kč

Se stejným nápisem lze pořídit i podtácky, které můžete koupit pro sebe a svého nastávajícího. Dva z balení jsou pouze s motivem srdíček a ty mohou mít pod svými sklenkami svědci.

60a509e3e1b10obrazek.pngFoto: Svatební balónek - Hodně štěstí. 89 Kč

Balónky ke svatbě patří. S počtem se nemusíte příliš trápit. Můžete koupit několik bílých bez potisku a k nim zakomponovat několik se svatebním designem.

60a50974ecf71obrazek.pngFoto: Cedulka na dveře - Láska je dobrodružství. 134 Kč

Dřevěné cedulky s romantickým nápisem Láska je nejkrásnější dobrodružství můžete rozvěsit klidně na stromy. Budou vám připomínat, co pro vás váš sňatek znamená a přírodní motiv se k venkovním svatbám zkrátka hodí.

60a50ac17016bobrazek.pngFoto: Dřevěné svatební fotoalbum. 539 Kč

Trendy záležitostí na svatbách je také fotokoutek s polaroidem. Každý ze svatebčanů se může vyfotit s různými připravenými rekvizitami a své originální fotografie vlepit do připraveného alba. A protože jde o svatbu v přírodě, to dřevěněné je pro tento účel jako dělané.

60a50a418ae90obrazek.pngFoto: Svatební prkénko. 224 Kč

Svatby by neměly být jen vážné, užít byste si při nich měli spoustu legrace. I dekorace mohou leckdy vyvolat úsměv na tváři. Třeba svatební prkénko, na kterém se dočtete recept na šťastné manželství.

60a50c3514218obrazek.pngFoto: Visačka na dveře. 89 Kč

shutterstock-1069276568.jpg

A na závěr to nejdůležitější! Večer už vás nesmí nikdo rušit. Jak předejít trapasu, při kterém si podnapilý host splete dveře svého pokoje s těmi vašimi? Dřevěnou cedulkou s nápisem Dopřejte nám chvilku pro sebe.

60a50cde3a815obrazek.pngFoto: Pokladnička - Svatební prasátka. 224 Kč

Všechny uvedené dekorace můžete ale také na svatbu přinést jako dárek. Většina párů totiž v dnešní době jako svatební dar přijímá peníze do kasičky, ale nic nezkazíte tím, když k obálce přidáte ještě drobnou pozornost. Nebo svůj peněžitý příspěvek vložte do prasátka či hlavolamu.

60a50d3dbbf97obrazek.pngFoto: Svatební hlavolam na bankovku. 314 Kč

Fota: Se souhlasem značky Albi.

Uvedené ceny platí pro e-shop značky Albi.

Reklama