Úklid domácnosti musíme podstupovat všechny, proto je dobré čas od času se inspirovat produkty, které nám s úklidem pomůžou. Tentokrát jsme získali hodnocení produktů Vileda od spřátelených blogerek Elly a Jany.

Hodnocení produktů Vileda od Elly

Spokojenost s houbičkami Vileda je velká a nádobí se s nimi myje výborně. Hrubá strana si poradí i s připečeným hrncem (když třeba nejsem doma a manžel dětem vaří mlékovou polévku ). :)

Taky občas zápasíte se sklokeramickým povrchem varné desky jako já? I když u té indukční už se jen tak něco nepřipálí, občas se to přeci jen stane. A pak přichází na řadu různé čistící prostředky a velké drhnutí. Už se mi to dlouho nestalo a tak jen udržuji každý den varnou desku čistou. Když používám Vileda hadřík Actifibre, tak to jde samo. Vždycky ho jen namočím do vlažné vody, vykroutím přebytečnou vodu a varnou desku přetřu. Pár sekund a je čisto.

Problematickou částí na čištění bývá u nás v kuchyni dřevěný povrch kuchyňské linky. Neměnila bych ho ani za nic, ale někdy je problém udržet čistotu. Nehodí se na něj všechny čistící prostředky, protože některé na dřevě dělají fleky. S Actifibre hadříkem Vileda jsem dřevěný povrch omyla úplně bez problémů a opravdu jen za použití vlažné vody.

Celou recenzi si můžete přečíst na blogu www.bohynekuchyne.cz

Vileda

Hodnocení Windomatic Vileda od Jany

Jak Windomatic vypadá a co umí? Je relativně malý, padne do ruky. Dobře se skladuje! Má v sobě  nádobku na vodu o obsahu 100 ml. Na jedno nabití zvládne plochu cca 60 m2. Stěrka měří 27 cm. Má jednoduché ovládání a jen jedno tlačítko! Jediné mínus, které vadí mě i mamce je to, že se dlouho nabíjí a to až 6 hodin, ale za to jak je jinak skvělý mu to odpustíme. :)

Celou recenzi si můžete přečíst na blogu www.janesmoments.com

vileda

Čtěte také:

Reklama