Rozhodně si nenechte ujít výstavu novinek. Nová kolekce byla navržena pro sportovce v pohybu, které ochrání před nepříznivým počasím.  Pokud běháte, určitě nové kousky oceníte, stejně jako já. Byla jsem překvapená, co nová kolekce nabízí. Většina kousků je o tom neje mít oblečení a boty na špičkové funkční úrovní, ale také, aby byl sportovec ve tmě dobře vidět.

Sama běhám i v nepřízni počasí, na podzim a v zimě, kdy už je kolem páté odpoledne tma. Takže pokud běžím večer, mám někdy problém s tím, aby mě kolem jdoucí a kolem jedoucí vozidla viděla.

Nike

Mezi nejvýznamnější inovace pro letošní zimu patří technologie pro milovníky běhu – Nike Aeroloft a reflexní běžecká kolekce Nike Flash Pack Collection. Běžci budou mít k dispozici prodyšné, lehké, ale zároveň teplé věci, jež jsou také vodovzdorné a reflexní.  Díky novým technologiím budou vidět i při nižší intenzitě světla a budou chránění před zimou.

Nike

Součástí nové kolekce je také volnočasová řada – série oblečení Tech Pack a nové modely tenisek pro zimní období – Sneakerboots.

Nike

Nová kolekce Nike Tech Pack je navržena přesně podle požadavků atletických šampionů a představuje klasické styly s novým zpracováním oblíbeného materiálu. Nike Tech Fleece představuje ten nejlepší lehký a teplý materiál, který se přizpůsobí pohybu svého nositele. Hladká vnější vrstva propůjčuje produktům moderní a neotřelý vzhled, vnitřní vrstva zase zlepšuje funkční vlastnosti fleece materiálu. Pro všechny ty, kteří se nechtějí vzdát svých oblíbených tenisek ani v zimním období, jsou tu nové modely. Jsou vyšší, mají větší přilnavost, voděodolnost a nové platformy, přitom mají nižší hmotnost a lepší odolnost. Nová kolekce sportovní obuvi Nike Sneakerboots přebírá DNA legendárních siluet a vylepšuje ji tak, aby nabízela výjimečnou ochranu a skvělé vlastnosti i v chladném počasí.

Nike

Horkou novinkou do mrazivého počasí jsou boty Nike LunarTerra Arktos, které nabízejí spojení komfortu a lehkosti tenisek s voděodolností a izolací zimních bot. Představují unikátní řešení do skutečně drsných podmínek. Hlavní návrhář společnosti Nike Nate VanHook se při hledání ideálního řešení tohoto problému nechal inspirovat otužilostí ledních medvědů a známými matrjoškami.

Nike

Nike

O jednotlivých kolekcích si povíme v dalších článcích.

Reklama