Těšíte se na sníh? Na zimní radovánky? Už cítíte ve vzduchu ostrý mrazivý vzduch a radost z lyžování či jízdy na snowboardu? Zima má své opodstatněné kouzlo a čas zimní pohody je právě před námi!

 

Po celou zimní sezonu vám budeme přinášet tipy na zimní střediska po celé Evropě díky naší spolupráci s cestovní kanceláří SMART travel, kde vám určitě vyjdou vstříc, pokud budete chtít využít jejich služeb a nabídky. S touto cestovní kanceláří jsme již spolupracovali minulý rok a jejich služby opravdu můžeme doporučit!

 

Zasněžené pláně, upravené sjezdovky, lanovky a vleky bez dlouhého čekání, volnost pohybu v zemi, kterou si pro svou dovolenou vyberete, to vše můžete zažít. Již teď si můžete od nich nechat zdarma zaslat katalog, stačí vyplnit formulář, který najdete ZDE:

 

Tato cestovní kancelář jistě uspokojí vaše přání a nároky. Lyžování v Rakousku, v Itálii, ve Švýcarsku, ve Francii… ubytování, jaké si budete přát. Kompletní nabídku zimní dovolené v Alpách najdete ZDE: 
Pro nejnáročnější klienty, kteří si chtějí po sportovních výkonech užít programu wellness, je připravena speciální nabídka na hotely ve Švýcarsku a Rakousku, nabídku najdete ZDE:

 

Už se tedy těšíte? Pak si objednejte katalog, zalistujte a přemýšlejte o své zimní dovolené…

Přejeme vám krásné chvíle na zasněžených alpských svazích…

 

Vše o nabídce SMART travel najdete ZDE:

 

Pokud byste chtěli vyrazit ještě teď před svátky, SMART travel nabízí tyto zajímavé zájezdy na poslední chvíli:

 

Francie – Les Deux Alpes (Isére)

Středisko mezinárodního kalibru, ležící cca 75 km východně od Grenoblu, vzniklo spojením

horských území Vénéon a Romanche s ledovcem Mont-de-Lans. Na tomto ledovci se rozkládá největší areál letního lyžovaní v Evropě. Lanovkami a podzemním metrem Jandri-Express se lze dostat až do výše 3.421m na plató Dome de Puy-Salié, které nabízí překrásný panoramatický výhled na zaledněné vrcholy národního parku Ecrins i na vzdálený Mont Blanc. Zde můžete navštívit ledovcovou jeskyni s nádhernými ledovými skulpturami a pokračovat krátkým vlekem k nejvyššímu bodu střediska ve výšce 3.568m. Z vrcholu mohou zkušení lyžaři absolvovat náročný sjezd do vesničky La Grave (1.450m). Zkušení lyžaři jistě ocení novinku, že lyžování v oblasti La Grave je narozdíl od předchozích let zahrnuto v ceně permanentky. Další novinka potěší snowboardisty – čeká na ně nový rozsáhlý freeridový areál „Slide". Nabídku najdete TADY.

 

Lyžovačka mezi svátky a přes Silvestr? Proč ne! Třeba ve Švýcarsku!

 

Zájezd do jedné z největších lyžařských oblastí Švýcarska pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3.970 m), Mönch (4.099 m) a Jungfrau (4.158 m).

Ubytování a stravování:

Alpské středisko Lauterbrunnen (768m), ležící ve stejnojmenném údolí mezi vrcholy Jungfrau a Schilthorn. Ubytování v následujících objektech:

• SMARThaus Chalet im Rohr - turistická rustikální chalupa uprostřed Lauterbrunnenu. Ubytování v 1 až 4-lůžkových pokojích, lůžka s povlečením, na pokojích umývadlo. Na chodbách společné WC (9x) a sprchy (6x). K dispozici jídelna zároveň jako společenská místnost s TV, lyžárna. Parkování před objektem zdarma.

• Hotel Staubbach – rodinný hotel, 2-lůž. pokoje se sprchou/WC a dále 1 až 4-lůž. pokoje se sprchou/WC na patře. V objektu klubovna, restaurace, bar.

• Hotel Horner – hotel turistické kategorie, 2 a 3-lůž. pokoje s vlastní sprchou (WC na patře) a dále 1 až 2-lůž. Pokoje se sprchou a WC na patře. V objektu restaurace a bar.

Všechny 3 uvedené objekty se nacházejí v sousedství a leží poblíž centra městečka, cca 500m od dolní stanice zubaček do Mürrenu a Kleine Scheidegg. Za dobrých sněhových podmínek možnost dojezdu na lyžích z Mürrenu až k ubytovacímu objektu.

 

Stravování v Chalet im Rohr formou polopenze, začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Stravu připravuje český kuchař - česká kuchyně. Při pobytu je možno zakoupit za Kč nápoje (kávu, pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje) a občerstvení dle aktuální nabídky.

Doprava: zájezdový autobus, možnost vlastní dopravy (viz slevy)

Více zde:

 

 

Ubytování v Chalet im Rohr můžeme doporučit, byli jsme tam na lyžovačce v minulém roce. Senzační sjezdovky, dokonalý systém dopravy – tradičními vláčky a skibusy. Vše upravené, tradiční… prostě dokonalé Švýcarsko

 

Zajímavé nabídky, co říkáte? Další tipy na last minuty najdete ZDE:  

 

 

SMART travel je specialista na prima dovolenou v Alpách.

Reklama